foto

O firmie

Serwis Elektro to firma zajmująca się kompleksowymi usługami elektrycznymi oraz montażowymi. Wybór takiego rodzaju działalności wynika z naszych zainteresowań, wykształcenia oraz zdobytych doświadczeń i uprawnień elektrycznych. Od wielu lat pasjonuje nas elektryka oraz systemy inteligentnych instalacji. Firma powstała w 2010 roku z inicjatywy obecnego właściciela Przemysława Brzoskiewicza.

 

Nasze główne cechy to: profesjonalizm, uczciwość, terminowość i solidność. W działalności stawiamy na efektywne i funkcjonalne projekty, przyjazną i długoterminową współpracę z naszymi Klientami, stabilny rozwój firmy, ciągłe poszerzanie oferty i dostosowywanie jej do panujących wymogów i realiów rynkowych. Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie. Staramy się wychodzić naprzeciw współpracy nie narzucając wygórowanych cen i niepotrzebnych rozwiązań windujących koszty. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, co znacznie przyspiesza pracę. Decydując się na współpracę z nami stawiasz na młodą i zgraną ekipę. Żądny sukcesów zespół stawia sobie co raz to nowe cele i podnosi swoje kwalifikacje. Serwis Elektro – Profesjonalne kamery, alarmy i usługi elektryczne Brodnica.

 

Nie stosujemy sztywnych ram współpracy. Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie i wyceniane na podstawie rzeczywistego wkładu w wykonywane prace oraz zużyte materiały. Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, ale to Ty decydujesz jakie materiały mają być użyte. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wykonane przez nas usługi. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zapewnić szybką i sprawną pomoc. Zapraszamy do zapoznania się naszą szczegółową ofertą i aktualnymi promocjami. Działamy na terenie Brodnicy i okolic.