Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

#0 Jak używać multimetra- opis funkcji

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Witam, zaczynamy serie odcinków poświęconych miernikowi oraz ukazaniu jego podstawowych funkcji, które ułatwią nam nie jedną prace we warsztacie. Seria będzie zawierać kilka odcinków postaram się pokazać jak używam podstawowych funkcji w praktyce.

Uwaga multimetr posiada funkcje pomiaru wysokich napięć, istnieje ryzyko porażenia prądem elektrycznym !!!
Pamiętaj miernik używasz na własną odpowiedzialność , przed każdym pomiarem a w szczególności wysokiego napięcia sprawdzaj stan techniczny urządzenia upewnij się ze wybrana funkcja jest odpowiednia, bezpieczeństwo to podstawa, ponieważ z prądem nie ma żartów!

7:45 – Pomiar rezystancji/ oporności, impedancji to złe określenie cyt ,,Impedancja jest pojęciem szerszym i składa się z rezystancji i reaktancji, które
dodają się wektorowo”

Lista filmów (będzie modyfikowana na bieżąco):

1) Pomiar napięcia przemiennego https://www.youtube.com/watch?v=m3XF0l2ITNc&t=489s

2) Pomiar prądu stałego https://www.youtube.com/watch?v=JVz3TmEy73g

3) #3 Jak używać multimetra/ miernika- pomiar ciągłości obwodu ( funkcja ,,brzęczyk”) https://youtu.be/Dt3N81yhzeM

Pozdrawiam

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Majster_Kesz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

#Miernik #Multimetr #Obsługa

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

23 thoughts on “#0 Jak używać multimetra- opis funkcji

  1. od dłuższego czasu posiadam miernik dpm dt830B, od nie dawna zauważyłem że miernik w pozycji OFF pokazuje HV 000 tym samym nie mogę go wyłączyć. Czy da się to naprawić?

  2. BardO fajny material. Pewnie dla wielu to oczywistosc ale jesli ktos się sam nje i teresowal to nie ma pojecia o prądzie a tego w szkole nikt nie wpadł zeby u uczyć… i skladnie opisane -zrozumiale dla laika. O to chodzi 🙂 dzięki 🥇👍

  3. Czesc. ustawilem miernik na PRAD zmienny na wartosc 200 zamiast 750 i wlozylem do gniazdka czy to oznacza ze go spalilem. Nie nadaje sie juz do pomiarow, czy mozna go naprawic? Dziekuje za odpowiedz.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!