Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

10 Bezczelnych chińskich klonów samochodów – #141 TOP

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Dziś zobaczymy podróbki i chińskie kopie samochodów tzw. copycats, kserosamochody. Zobaczcie, jak bezczelni potrafią być nasi chińscy przyjaciele. Zaczynamy!

#klony #kopiesamochodow #chinskie

Playlista z muzyką z naszych filmów:
https://soundcloud.com/ukasz-zaczy-ski/sets/jazdy-probne-muzyka

Subskrybuj kanał Jazdy Próbne i kliknij dzwoneczek, żeby dostawać powiadomienia o pojawiających się materiałach.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

44 thoughts on “10 Bezczelnych chińskich klonów samochodów – #141 TOP

 1. Chiron😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 2. Nie rozumiem czemu się czepiamy Chińczyków że wchodzą w Joint Venture i potem robią na swój rynek kopie światowych marek. Po pierwsze na swój rynek, po drugie firmy dające technologie może się na to zgadzają. Nie znamy treści umowy. Polska za czasów komunistycznych dostawała technologę z Włoch i to dzięki temu że u nich w rządzie też była jakaś partia komunistyczna oczywiście nie tak jak nasza zależne od ruskich ale też komunistyczna. I robiliśmy Fiaty: Kaszlaki i Turbo Sedany.

 3. Wszystko super ALE
  Należy pamiętać że w Chinach przemysł samochodowy jest prężny
  A tak promowana elektro- mobilność
  Tak promowana przez Unię czy naszych włodarzy TAM JEST DOSTĘPNA
  W cenach w jakich przeciętny Kowalski mógł by sobie pozwolić
  Mnie jest raczej smutno że średni wiek auta w Polsce nawet na Chińczyku mógłby wywołać szok

 4. Ja tu nie widzę,żadnej bezszczelności ze strony Chińczyków,to jest raczej sztuka podrabiania,oni podrabiają różne rzeczy w różnych dziedzinach mają swoją Wenecję,londyńską wieżę Tower,World Trade Center itd. Ludzie też budują prywatne domy,i plany architektoniczne są powielane.Lepiej kopiować ładne wzorce,niż nie robić nic tak jak to ma miejsce w Polsce,ani nowych ,ani skopiowanych.

 5. W chińskiej motoryzacji nie rozumiem jednego.. maja cała mase hajsu, tyle ze mogli by kupić jakąś marke… wiec dlaczego nie zatrudnią dobrych inżynierów i projektantów aby stworzyć cos naprawdę fajnego… zmarnowany potencjał

Dodaj komentarz

Zadzwoń!