Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

10 rzeczy o pochwie, których może nie wiesz

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689⭐ ⭐ Moje ebooki z przepisami i nie tylko – https://www.agakirchner.com/pl/sklep/

🍉🍌🥥🍋🍑🥝🍍🍇

✨ K O N T A K T / W S P Ó Ł P R A C A
againamerica.info@gmail.com

✨ Z N A J D Ź M N I E
+ Blog: http://agakirchner.com/pl
+ Instagram: http://instagram.com/againamerica_com
+ Facebook: http://facebook.com/againamerica.blog
+ E-mail: againamerica.info@gmail.com

Jeśli czytasz opisy pod filmami to wiedz, że jesteś super :)!

Dzięki za oglądanie i do zobaczenia następnym razem!
Aga
_________________________________________________
źródła: https://www.agakirchner.com/pl/zrodla/
#againamerica #weganizm #frutarianizm #witarianizm #surowyweganizm

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

49 thoughts on “10 rzeczy o pochwie, których może nie wiesz

  1. no no taka pochwa to piękna sprawa , dużo lepsza od automatycznej skrzyni biegów w moim Q5 (żart) , opowiedziałaś to SUPEROWO teraz penetracja będzie jeszcze przyjemniejsza 👍🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻😘

  2. Brakowało największej ciekawostki. Anatomicznie łechtaczka to taki mikro-penis, a właściwie penis to taka wyrośnięta łechtaczka. Łechtaczka ma swoją żołądź i napletek, no i się wzwodzi (powiększa) po pobudzeniu.

    Co czyni fakt, że jako taki maluch, ma 2x więcej zakończeń nerwowych niż penis, jeszcze bardziej niesprawiedliwym…

  3. Trafiłem tutaj przez przypadek . Nie mam, nic do Pani Agnieszki , ale z całego filmu śmieszny był tylko troszkę początek.
    Nie ma tu żadnych ciekawych wiadomości . Przepraszam, szanuję Pani prace ale uważam, że przygotowanie do tematu wydaję się nieodpowiednie. Ciekawostki podane , fakt, tylko , że ,jeśli ktoś będzie miał na tyle woli , że wpisze w google "ciekawoski o pochwie " znajdzie ich co najmniej kilkadziesiąt i to wyjaśnione w sposób zwięzły i zrozumiały . Także z całym szacunkiem dla autorki film jest bezwartościowy a tytuł clickbaitowy .Szkoda.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!