Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

#20 BRAK ŚWIATŁA JAK NAPRAWIĆ SPRAWDZIĆ GDZIE SZUKAĆ PRZYCZYNY MOTOROWER 4T 2T JUNAK ROMET BARTON

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Cześć tutaj PRO GARAGE i w dzisiejszym odcinku przybliżę wam temat :

BRAKU ŚWIATŁA JAK TO SPRAWDZIĆ I GDZIE SZUKAĆ

Zapraszam do subskrybcji tego kanału ponieważ
jako jedyny kanał w PL będzie tak skrupulatnie prowadził wykłady
i poradniki z zagadnień mechanicznych jednośladów i silników POZDRAWIAM 😉

Ten film jest dla celów rozrywkowych. PRO GARAGE nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

21 thoughts on “#20 BRAK ŚWIATŁA JAK NAPRAWIĆ SPRAWDZIĆ GDZIE SZUKAĆ PRZYCZYNY MOTOROWER 4T 2T JUNAK ROMET BARTON

  1. Hej a ja mam taki problem z przełącznikiem z prawej strony, że działa wyłączenie potem świecą pozycyjne, ale i na koniec światła mijaniaświecą, ale bez pozycyjnych, a pozycja chyba powinna się świecić przy włączeniu swiateł mijania. Mozesz wskazać co poprawić?

  2. Kupiłem nową lampę do tyłu do rometa 727 i wszystko spoko ale przy naciskaniu hamulca nie świeci się swiatło dodatkowe od stopu . Reklamowac czy próbować coś działać ?

  3. Witam mam problem z skuterem ventus modo 4t. Problem z światłami, gdy odpalę skuter i chce włączyć światła krótkie to się nie świecą a inne się świecą takie jak długie lub postojowe i reszta świateł działa działa bez problemu tylko swiatla krótkie nie działają

  4. Witaj mam problem z Kymco Yager GT. Problem ze światłami. Na włączonych ledwie co się palą, świecą w rytm silnika ale jak wcisne klakson, hamulec tył albo przód świecą normalnie, tak samo jak włącze kierunkowskaz światła świecą dobrze tylko podczas gdy zapala się kierunkowskaz. Jakieś pomysły?

  5. Ja mam problem w moim junaku ,wszystko podłączone ,jest iskra,działa gaszenie a prądu nie ma nic a nic ani światła nie działają ani nic innego ,nie wiem co mam robić bo nowa wiązka podpięt

  6. Cześć, mam problem ze skuterem 4t GY6, gdy włączam obojętnie jaki kierunek to zaczynają mrugać światła drogowe i podświetlenie licznika i do tego gdy włączam światła długie to kierunki i wskazówka poziomu paliwa w zbiorniku nie działają, czy mógłby ktoś poradzić od czego zacząć? Z góry dzięki

Dodaj komentarz

Zadzwoń!