Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

461 – Fiat Ducato. Pod Maską [HD]

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Prosto Przed Siebie – Fiat Ducato. Pod Maską

– 2012.09.16 – Castelnau-d’Estrétefonds. France.

Please rate, comment and subscribe. Thanks.

GPS – http://gdziejestem.pl/user/SZWAGIER
http://facebook.com/szwagier106
http://szwagier106.blogspot.com
http://szwagier.sd106.prv.pl
_____________________________

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

15 thoughts on “461 – Fiat Ducato. Pod Maską [HD]

  1. Q…..wa ludziska nie ma idealnych aut. Ducato 3 2.3 3.0 to samochody które wyszły pozytywnie inżynierom. A my musimy się czepiać żarówek. Pamiętajmy że coś za coś. więcej miejsca w kabinie mniej miejsca w komorze silnika. żarówki nie psują się co kilka miesięcy więc raz na jakiś czas można sie poświęcić i chwilkę sie pomęczyć a jak mamy za duże ręce to jedziemy do serwisu i pijemy kawę . Pozdrawiam.

  2. nie wiem jak w tym roczniku. ale w ducato od 2014 z płaskimi lampami do wymiany żarówki wykręcam cały reflektor czyli 2 śrubki, przesuwamgo w lewo bądź prawo w zależności czy to reflektor kierowcy czy pasażera, wymieniam żarówkę i montuję z powrotem. czas operacyjny wymiany 2 żarówek 5 min? z papierosem 10.

  3. fiaciki fajna sprawa mój jest HITEM bo jezdzi w 30% na wodór .Zapraszam na swój kanał Zobaczysz jakie to cudo .wieksza moc czyste spaliny cichsza praca silnika i lepsze osiągi .ZAPRASZAM.

  4. Do wymiany żarówki zdejm sobie kiedyś te białe plastiki co są nad reflektorem. Dwie śrubki na krzyżak odkręcić i wyciągnąć ten plastik do góry z dwóch zatrzasków chyba lub jednego. Wtedy od góry masz lepszy dostęp do żarówki mijania i łatwiej ją wymienić. Sprawdzone nie raz. Pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!