Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

5 rzeczy, które trzeba wiedzieć o autach hybrydowych / 5 things to know about hybrid cars [ENG SUBS]

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Rozmawiałam niedawno z kimś o samochodach i zeszło na hybrydy. Z pytań, jakie usłyszałam, wynika, że na ich temat jest wiele niejasności, krąży wiele mitów, wiedza bywa szczątkowa lub nieaktualna. Dlatego dziś materiał o napędach hybrydowych. Oto co trzeba wiedzieć, planując zakup samochodu z takim napędem.

Co u mnie, czym dziś jeżdżę? Oglądaj Stories na https://www.instagram.com/amgidynska/

Inne wideo, które warto obejrzeć:

7 mitów o samochodach elektrycznych: https://youtu.be/WP9lEh7JGsY
Toyota Rav4 Hybrid: https://youtu.be/o98deEjB3O4
Mazda 3: https://youtu.be/uayyCNHIExM
Mercedes-Benz GLC350e: https://youtu.be/MPrzyQFXzV8
Toyota Prius PHEV: https://youtu.be/s3tjkKMvXuM

#samochodyhybrydowe #jestpięknie #cowartokupić

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

16 thoughts on “5 rzeczy, które trzeba wiedzieć o autach hybrydowych / 5 things to know about hybrid cars [ENG SUBS]

 1. PRAD PRAWIE ZAWSZE JEST Z WEGLA, GAZU LUB ROPY- A WIEC TO PRZENIESIENIE ( COS JAK WYPARCIE PO TRAUMATYCZNYCH PRZEZYCIACH). ZYGAC👿 MI SIE CHCE GDY WIDZE JAK W WARSZTACIE MAJSTERKOWICZE UZYWAJA WKRETAREK AKUMLATOROWYCH JAKBY W SCIANIE NIE BYLO PRADU!📛

 2. Pięknie usystematyzowałaś temat. Jestem gotowa rozważyć zakup hybrydy (klasycznej lub plug-in) przy następnej zmianie samochodu. Uważam, że to ma sens, tylko wybór modeli mógłby być większy.

 3. W hybrydach nie ma emocji! Szczegolnie LC500h. Bleee! A tak na serio. Mam najnowsze Camry Hybrid. Maly zapierdalacz. Moze nie 0-100. Ale w normalnej jezdzie te 218KM wystarczy. Spalanie jakbym chcial to nie moze za cholere przekroczyc 6 litrow, ciagle 5.2-5.8. W pewnych sytuacjach nawet i 3 litry spali.

 4. Jeżdżę hybryda codziennie ta prosta od Toyoty.
  Jestem ciekawy hybrydy od BMW serii 5 G31 ładowanie juz z gniazdka.
  Nie mogę jakiegoś sensownego testu znaleźć i opinii.
  Zrobiła by Pani test takie BMW e-drive😊
  Pozdrawiam

 5. Suuuuper, że tak rzeczowo, wręcz łopatologicznie, ale za to rozwiewając wszystkie wątpliwości. Łapa w górę od razu! Jeszcze tylko jedno pytanie: czy idąc tym tropem pojawi się odcinek o alternatywnych napędach …..? Nie chodzi mi tu za bardzo o LPG – temat już wyeksploatowany na You Tube – lecz głównie o wodór i CNG. To by było ciekawe – można by pokazać co w tym temacie robią Hyundai i Honda … W każdym razie ja z zainteresowaniem bym to obejrzał. A za dzisiejszy odcinek dziękuję pięknie uroczej Pani Ani z Jest Pięknie 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!