Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

656. Modesto i StoreVan – zabudowa systemowa Mercedes Vito 114CDI

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zabudowa auta firmowego to bardzo poważny temat. Tu nie ma miejsca na błędy, które mogą być niebezpieczne zarówno dla osób w kabinie jak i przewożonego ładunku. Nic więc dziwnego iż wybór systemu i samego projektu, zajął nam trochę czasu. Dziś jednak możemy śmiało powiedzieć iż nasz Mercedes Vito jest w 100% gotowy do działania w terenie, a sama zabudowa paki przewyższyła nasze oczekiwania. Zapraszamy na film!

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie zabudowy aut dostawczych uzyskacie tutaj: http://www.modesto-polska.com/

Nowe filmy Domidrewno w każdy poniedziałek, środę, piątek i niedzielę o godzinie 17.00.

➤ Zapraszamy do subskrypcji DiD: https://goo.gl/raSN8C

Domidrewno.pl – miejsce łączące pasjonatów pracy w drewnie!

➤ Facebook Fangage: https://goo.gl/4oDNhb
➤ Facebook Group: https://goo.gl/p2ZbtB
➤ Domidrewno website https://goo.gl/xE2rfx
➤ Forum https://goo.gl/MrFfKB

Help us caption & translate this video!

https://amara.org/v/m5r9/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

18 thoughts on “656. Modesto i StoreVan – zabudowa systemowa Mercedes Vito 114CDI

  1. Naprawdę fajna ta zabudowa, ja u siebie w Partnerze zrobiłem z OSB plus regał z szufladami KETER ale przy kolejnym aucie rozważe takie rozwiązanie systemowe zwłaszcza że coraz wiecej mamy narzędzi w skrzynkach LBoxx.
    Pozdrawiam.

  2. Ty chyba bańke w totka wygrałeś bo takie bezużyteczne pierdoły kupujesz wydaje mi się że dwie wkrętarki na montaż to za mało jak w swoim ducato l4 h3 nie robiłem żadnych regałów nie robiłem a nie raz gdy jadę na montaż kilkaset km to sprzęt jest tak upchany po szafkach że ledwo się zabieram i nie mam tu na myśli dwóch wkrętarek a duży przemysłowy odkurzacz zaglebiarke koziołki skrzynki narzędziowe itd no i korpusy blaty fronty poziomice zestaw z laserem .Tym Vito to pewnie do ducato wyjechałem bym do środka i jeszcze ze dwie szafy i mała kuchnia by weszła

  3. Mój Mercedes Sprinter zabudowalem sam I nawet za 1zł nie zrobił bym w takim stylu.Nie wiem po co ta lawka z tyłu.Van ma przewozic materiały I narzędzia jak dla mnie a na posiaduchy to się do knajpy chodzi.To chyba jest reklama tej firmy sponsorowana…byleby grubo👍

  4. Ostaszewscy to czasami(?) nie lubią tanich kompromisów, co;-)? Mnie też bardzo kręcą takie bajerki. Pełna profeska. Gratuluję omawianej realizacji.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!