Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Audi A4/A5/Q5 B8 – Naprawa zamka drzwi/Repairing the door lock

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zapraszam również do grupy
https://www.facebook.com/groups/333055013907748/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

25 thoughts on “Audi A4/A5/Q5 B8 – Naprawa zamka drzwi/Repairing the door lock

 1. Co zrobić. Wymieniłem zamek w drzwiach. Gdy auto jest zamknięte i pociągnę za klamkę to jakby coś nie odbijało bo klamka lata swobodnie. Mija np 2 tygodnie i dopiero wróci do normy. Drzwi muszę otwierać od srodka.

 2. Ten bolec w zielonym mi też się ułamał. Trzeba go ścisnąć od dołu jakimiś szczypcami, by bolec wyszedł do góry, on ma po środku wcięcie aby była możliwość ściśnięcia go.
  Tylko jak tam dojść aby go ścisnąć…
  Miałem w zamku na tym samym silniczku wypalone, oraz rozbiórka silniczka i czyszczenie komutatora, bo był straszny syf.
  Bolec przykleiłem na super glue. On tylko przesuwa zielony plasticzek od blokady mechanizmu klamki wewnętrznej.
  Połamany bolec u mnie trzyma, tam nie ma dużej siły i nawet sklejony daje sobie radę i nie odpadnie.
  Ta zielona blokada jest od wewnętrznej klamki.
  Nie wiem w jakiej pozycji ona w twoim zamku została, ale teraz nie masz możliwości otwarcia drzwi od środka, jak drzwi są zamknięte, albo można poprzez pociągnięcie w środku klamki otworzyć drzwi, nawet jak auto zamknięte jest przez zamek centralny, nie powinno być takiej możliwości. Pozdrawiam.

 3. Mam problem. Chcę naprawić zamek od pasażera z przodu. Wszytsko odkręciłem ale zamek nie chce wyjść, nie mieści się przez otwór bo przeszkadza prowadnica od szyby. Jakieś rady?

 4. Generalnie filmik naprowadza co i jak trzeba zrobić, więc tutaj plus oczywiście. Po drodze w szczególności trzeba uważać na rozbieranie i składanie zamka. Jest sporo małych elementów i dobrze sobie fotki robić jak co gdzie było. Nie jest to prosta robótka 😉

 5. Dzięki kolego za filmik ale chcę dopowiedzieć ze w moim przypadku styki silniczka były idealne dopiero rozebranie silniczków i wyczyszczenie w środku na wałku i styków bo tam silniczki były bardzo zaśniedziałe pomogło. On i nigdzie nie znalazłem a u mnie problem był z drzwiami kierowcy tutaj jest ta trudność ze w moim q5 jest wkładka na kluczyk i jak ktoś będzie rozbierał to jest dużo trudniej wyciagnac zamek najpierw trzeba wyciągnąć wkładkę z drzwi od zewnątrz i tam uważajcie bo jest na wkładce plastik i sprężynka która wypada od razu po wymontowaniu. To tylko tak informacyjnie dla potomnych bo o ile tYl zamka zrobiłem w niecała godzinę to z drzwiami kierowcy jak nie wiedziałem od razu całej procedury to 3. Godziny z kurw…i jak skowronki 😁

 6. Bardzo przydatny poradnik. Wczoraj przeprowadziłem tą naprawę w A3 8p u kumpla. Zamek praktycznie ten sam tylko budowa boczka inna wiadomo. Co prawda nie rozbierałem samego zamka jedynie podlałem go kontaktsparayem w środku żeby nie rozbierać i nie ułamać tych trybek od dodatkowego ryglowania. Pomogło póki co. U mnie w B8 też mnie to czeka wtedy może dojdę jak to zrobić żeby nic nie uszkodzić. Pozdrawiam.

 7. Pamiętasz może jaki klucz potrzebny żeby zamek odkręcić? Zabrałem się za robotę i nie mam niestety takiego a gdybym wiedział konkretnie to może bym odkupił 😒😒

Dodaj komentarz

Zadzwoń!