Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Awaria sterownika skrzyni MCP – USTERKA SKRZYNI BIEGÓW Peugeot, Citroen

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689➕ W dzisiejszym materiale Awaria sterownika skrzyni MCP – USTERKA SKRZYNI BIEGÓW Peugeot, Citroen.

👀 Więcej tego typu materiałów znajdziesz tutaj:
https://www.youtube.com/user/limexzoo/featured (Wbijaj!)
Wady, usterki skrzynia MCP półautomatyczna Citroen Peugeot
https://www.youtube.com/watch?v=kayVNFugjzk

🔑Chcesz aby na tym kanale pojawiało się więcej tego typu treści zostaw komentarz
(napisz jakie masz zdanie w temacie odcinka?)

📜 Masz jakieś pytania/pomysły/prośby? Pisz śmiało!
Na kanale zobaczysz wszystko co jest związane z tematami motoryzacyjnymi.
Mamy świetne Playlisty z:
Darmowy dekoder po VIN:
https://www.youtube.com/watch?v=Y2VtgUJD9b4&list=PLXkiKTrCgMCTIvYGZ5Gg3e4VEyBVaP6Ph
Sprawdzenie przebiegu po VIN i nie tylko:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLXkiKTrCgMCTyt-zlplhDs1bB3TLhjO3i.

Zapraszam do współpracy, obserwowania i do hejtowania 🙂

Kontakt mail: j.tomczak21(małpka)gmail.com
http://warsztatvw.blogspot.com
http://autazfrancji.blogspot.com/
https://www.facebook.com/Jarosaw-Tomczak-100538087965480

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

25 thoughts on “Awaria sterownika skrzyni MCP – USTERKA SKRZYNI BIEGÓW Peugeot, Citroen

 1. Witam, Mam c4 GP z 2010 roku 1.6 HDI 112 km ze skrzynię MCP, po wymianie kompletnego sprzęgła z dwumasą na Valeo w zeszłym roku ( przejechane ok. 8000 km). Sprzęgło zaczęło się ślizgać na biegach od 4 w górę. Po kalibracji sprzęgła uślizg na wyższych biegach zniknął, za to pojawił się na biegu 2 i biegi bardzo wolno się przełączają. Czy problemem może być sterownik skrzyni czy może coś innego. Będę wdzięczny za sugestie bo już mnie szlag trafia.

 2. Witam. Mam pytanie , czy przy wymianie wysprzeglika ( łożyska oporowego) trzeba uprzednio sposcic ciśnieni kompem ? I co w przypadku kiedy sie tego nie zrobiło a skrzynia juz jest na ziemi ?

 3. Błąd gearbox i handbreak + ESP/ABS. Komputer U1210, U1310, F000, problem z napięciem. Generalnie auto czasami staje i wywala takie błędy, czasem jadąc czasem stoją. Wymieniliśmy manetkę na nową, brak zmian. Auto w pełnym automacie. Co to może być?

 4. Dzień dobry.
  Bardzo dobry film, dziękuję za porady.
  Pojawił mi się dzisiaj właśnie taki problem w C4 ze skrzynią MCP, że nie chcą mi wchodzić biegi (R oraz A). Skrzynia jest tydzień po kompletnym serwisie skrzyni w specjalistycznym warsztacie. Przed remontem ten problem pojawiał się kilka razy sporadycznie. Wyjąłem te wtyczyki ze sterownika, były lekko brudne, oleiste. Przeczyściłem je sprayem do czyszczenia styków elektrycznych. Po zabiegu R zaczęło wchodzić, natomiast A nie chce dalej (jestem w stanie uruchomić bieg tylko manetką, wybierakiem nie). Dodam, że deszcz cały czas pada dziś u mnie.
  Czy macie może jakieś rady dla mnie ? Co może być przyczyną ?
  Pozdrawiam, Jakub.

 5. Witam mam problem z skrzynia MCP. Brak biegów, diagnoza wyrzuca błąd P0563 i cały czas przepala się bezpiecznik nr. 30 na akumulatorze. Olej w skrzyni wymieniony, w module sterowania również. Proszę o pomoc

 6. Pojawił mi się błąd :" nieprawidlowa funkcja skrzyni". Auto zostało na biegu. Pomogło odpięcie i podpięcie przełącznika przy kierownicy. Czym jest ten błąd spowodowany? Chodzi o Citroen c4GP 2010.

 7. Witam trzeba te skrzynie omijać dalekim kołem. Dobre skrzynie to tradycyjne, hydrauliczne, ze sprzęgłem hydrokinetycznym. Na przykład takie jak w C5 skrzynia AM6. Ja mam 300 000 za sobą i tylko wymieniam olej i dalej w trasę. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!