Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

BMW i3 | EKONOMICZNY | EKOLOGICZNY | JAK TO JEST Z ELEKTRYKIEM NAPRAWDĘ | Kamil i Adam Kunc

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl
biuro@acs-serwis.pl
+48 603975574
#acsdzienjakcodzien
@BMW Polska

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

23 thoughts on “BMW i3 | EKONOMICZNY | EKOLOGICZNY | JAK TO JEST Z ELEKTRYKIEM NAPRAWDĘ | Kamil i Adam Kunc

 1. W elektrykach też mechanicy będą mieli co robić … głownie zawieszenie i hamulce które nieużywane rdzewieją i trzeba wymieniać komplet tarcz z klockami. Obecnie wprowadzane systemy dohamowania też w sumie zużywają układ poza kontrolą. Inna sprawa, że producenci będą skupować auta i sprzedawać potem po odnowianiu aby nie płacić ponownie za emisje CO2. Dzięki za test. Gdyby taki napęd włożyć do E30 albo E87 to byłoby ciekawe. 🙂

 2. super odcineczek..🔥🔥🔥
  trochę informacji na temat elektryków i inne spojrzenie na przyszłość na to co nas czeka i co będzie nie uniknione..
  pozdrawiam ekipę acs..👍🏻👍🏻👍🏻

 3. Apropo tej ekologi ile elektrownia węglowa musi spalić węgla żeby naładować ten samochód ? Myślę że te elektryczne dziwadła tak naprawdę produkują więcej spalin poprzez ich ładowanie a co do kosztów Panie Adamie 10 zł za 100km to wspaniały wynik 🙂

 4. Dzień dobry
  Mam pytanie silnik M47z uwagi na fakt, że od dłuższego czasu samochód jest użytkowany wyłącznie w trybie miejskim zapycha dpf.
  Czy można by go zastąpić jakimś dedykowanym katalizatorem. Co by Pan polecił w takim przypadku oprócz sprzedaży samochodu .

 5. Przesiadlem sie z F01 730D na Tesle S. Zasieg deklarowany 480 a realny latem 300 przy 80 km/h. Zima max. 250-270 km. Sa plusy i minusy. Trasa 930 km F01 trwala 8.5h a Tesla 13h. 6 ladowan na trasie, jedyny plus, ze ladowania mam za darmo.

 6. Panie Adamie lubie słuchać jak pan opowiada … Dzięki temu sam się ucze i naprawiam sam swoją E39 530d bo kiedyś dałem to zjebali .. i wujek też jest dobry pozdrawiam całą ekipę

 7. Ponoć te I3 ma tak kosmiczne tylnie zawieszenie że jest wyzwaniem wymienić wszystkie tuleje i gumki. Według mnie elektryki to spoko pomysł jeszcze do doszlifowania. Do miasta i do jazdy wokół komina świetny koncept. Pozdrawiam załogę 🙂

 8. spalinowe nie znikną elektryki nie są przyszłością są to auta bez sęsu ekologi żądnej potem zrobi się problem z bateriami i ładowaniem to UE lobbuje na rzecz elektryków i urzędasy narzucają ludziom czym mają jezdzić widocznie maj w tym jakiś interes

 9. Witam ACS, co do ładowania na zwykłym gniazdku 0-100% około 22h.Szybka ładowarka na stacji 50kw. 0-80% 40minut. Najlepszym rozwiązaniem szybkim i tanim jest montaż w domu boxa ładującego czas ładowania 0-100% 7,5 h. Pozdrowienia z Norwegii.

 10. Także pozdrawiam 😇😉 Bardzo fajny teścik czekamy na następny 😇🚘⚡️⚡️😎
  Przez pół roku używałem i3 i do miasta nie ma lepszego samochodu zupełna rewelacja !

Dodaj komentarz

Zadzwoń!