Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

BMW M2 (F87) – najtańsze „M”, ale czy niskie koszty utrzymania?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689BMW M2 (F87) skierowane jest do młodszej grupy miłośników sportowych aut z Bawarii. „Lekki, zwinny, mocny, z wyścigową duszą w muskularnym nadwoziu” – to hasło reklamowe modelu. A co z kosztami serwisowania auta? Ile trzeba wydać, by w pełni cieszyć się osiągami auta na torze i w codziennym użytkowaniu? Postanowiliśmy to sprawdzić!

W kolejnej odsłonie naszego cyklu dot. kosztów utrzymania supersamochodów, bierzemy na warsztat BMW M2 z 2017 roku i sprawdzamy koszty zakupu niezbędnych płynów i filtrów, tarcz i klocków hamulcowych, kompletnego zestawu rozrządu, samochodowej elektryki – świec, cewki, alternatora, akumulatora, a także kompletnych części, które mogą – choć oczywiście nie muszą – zawieść w waszym samochodzie: skrzyni biegów (manualnej z naszego auta i automatycznej, dla tych co postawili na komfort zmiany przełożeń), turbosprzężarki z kolektorem wydechowym czy aktywnego dyferencjału, który zastosował niemiecki producent.

Rozważasz zakup BMW M2 (F87)? Powinieneś posłuchać Adama! Interesujesz się bawarską motoryzacją? Potraktuj ceny jako ciekawostkę!

Dobrego seansu!

#bmw #m2 #koszty #serwisowanie #skrzynia #dyferencjał #service #parts #cost #money

————
👊 Subskrybuj Global Motors ➛ https://goo.gl/8V9AU3
📷 Instagram Adama ➛ https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
📷 Instagram Marcina ➛ https://www.instagram.com/marcin_globalmotors/
📮 Facebook ➛https://www.facebook.com/globalmoptors
🖥 Strona WWW ➛ https://globalmotors.pl/
🌐 Profil OTOMOTO ➛ https://globalmotors.otomoto.pl/
📞 Zadzwoń do nas: 792 201 202 / 731 301 300
📧 Napisz do nas: kontakt@globalmotors.pl
————

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

47 thoughts on “BMW M2 (F87) – najtańsze „M”, ale czy niskie koszty utrzymania?

  1. Zabieraj tego niemieckiego strucla którego jakość wykonania zrobiona jest na poziomie współczesnego młynka do kawy po trzech latach wszystko się rozlatuje… samochód Premium?? Co oznacza ten slogan?? Powiedz który właściciel BMW przyzna się do tego że kupił skarbonkę do wkładania pieniędzy bo te samochody nie zasługują na markę Premium.. Premium to podatek od głupoty okupiony ceną a niemiecka dokładność dawno odeszła do lamusa… Dlatego wolę japońską motoryzacja… Ale kto bogatemu zabroni?? BMW Bóg- Mnie -Wybrał

  2. Takie pojedyncze ceny są pomocne, ale lepiej by było na koniec pokazać 3 scenariusze (oszczędne użytkowanie, użytkowanie średnie i regularne upalanie) i pokazać ile rocznie kosztuje auto na przestrzeni np. 5 lat (z roku na rok mogą być wahania).
    Nie podaliście cen opon, komplet to 4000 zł.

  3. Zaraz będzie wysyp tanich m2 poleasingowych min. z wypożyczalni, radzę omijać. Jeśli kogoś nie stać na nowe takie auto raczej nie ma co się rzucać na używane okazję.
    A wogóle zwykle, stare m2 jest znacznie spojniejsza konstrukcja niż na siłę podkręcane i utwardzone kolejne jego iteracje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!