Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Bosch Service Leń – Opatówek

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

BS Leń, Józefów 28, Opatówek

Bosch Service Leń to wielofunkcyjny kompleks motoryzacyjny, zlokalizowany w dużym, nowoczesnym obiekcie w Józefowie koło Opatówka.

BS Leń posiada autoryzację Bosch Car Service w zakresie obsługi samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony oraz dostawczych od 3,5 do 6 ton.

Bosch Service Leń to nowoczesny warsztat samochodowy obsługujący wszystkie marki. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki silników benzynowych i wysokoprężnych, elektrotechniki i elektroniki samochodowej, jak i naprawy mechaniczne. Dzięki bezpośredniej współpracy z koncernem Bosch — Bosch Service Leń zapewnia swoim klientom wysokiej jakości, markowe części zamienne.

Firma realizuje gwarancyjne i pogwarancyjne przeglądy aut wszystkich marek. Przeglądy eksploatacyjne oraz naprawy bieżące wykonywane są zgodnie z zaleceniami producentów. Dzięki regularnym szkoleniom pracownicy warsztatowi dysponują najnowszą wiedzą techniczną dotyczącą wszelkich rozwiązań motoryzacyjnych.

Ważnym elementem najnowocześniejszego wyposażenia technicznego Bosch Car Service Leń, jest system laserowej diagnostyki geometrii kół. Dzięki technologii BOSCH zapewniona jest wysoka precyzja pomiaru i regulacja zgodna z zaleceniami producenta.
Oddając samochód do zakładu BS Leń możecie mieć Państwo pewność, że zaopiekują się nim profesjonaliści.

Kompleks motoryzacyjny Leń to także stacja benzynowa oraz sklep z artykułami motoryzacyjnymi. Ofertę uzupełnia nowoczesna myjnia automatyczna i ręczna. Firma oferuje także kosmetykę samochodową i sprzątanie pojazdów. BS Leń to również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.

BS Leń zaprasza Państwa do współpracy. Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty!

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

Zadzwoń!