Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Brak elektrycznego wspomagania@ (przyczyna)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Witajcie, pamiętajcie że co auto to inna przyczyna ta awaria w tym przypadku okazała się niskim poziomem płynu hydraulicznego pomogło i działa.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

12 thoughts on “Brak elektrycznego wspomagania@ (przyczyna)

  1. Dzięki temu filmowi zrobiłes mi dzień 🙂w mojej Daci dokker cięło się wspomaganie a płyn wydawał się ok, już podejrzenie mechanika padało na magiel, dolałem płynu prawie pod korek i jak ręką odjął wszystko ładnie hula 😁

  2. Witam, u mnie w Peugeot 207 2010 1.4 75 km ten sam problem byłem już u 2 mechaników bezpieczniki okej ale czytam w necie że nie ma tam płynu wspomagania kierownicy bo pompa jest elektryczna. W komorze silnika bezpieczniki I wtyczki ok, od dołu przy pompie też wtyczki nie są brudne. Mam błędy P0606 C014014 I C14015 kasowane na kompie ale przy odpaleniu leko skręca samoczynnie kierownicą w prawo I pojawia się błąd brak wspomagania. Dodatkowo świeci się ABS. Auto 150 tys nalotu…

  3. Miałem bardzo podobny problem, wspomaganie zanikało po kilku, czasem kilkunastu minutach. Powodem okazał się…. bezpiecznik 80A! a dokładnie jego wyprowadzenia na styku z gniazdem się przypaliły i był słaby kontakt, po oczyszczeniu i odwróceniu problem ustąpił. Osobiście uważam że rozwiązanie jest do kitu, tak duży prąd na wsuwce… powinien być skręcany.

  4. U mnie wspomaganie działa jak skręcę maxymalnie kierownica w prawo lub czasem w lewo i odpalę auto , natomiast po odpaleniu na prostych zapala sie zółta kontrolka i ciezej chodzi wspomaganie co to moze być ? kodu błedu nie pokazuje przez aplikacje, moze pod komputerem bym zobaczył ale nie mam .. akumulator sprawny, płyn wymieniony, bezpieczniki wymienione ,alternator sprawny..

  5. Mam pytanie, czy na korku od oleju jest bagnet? Jeżeli tak to rozumiem, że jego stan min/max nie jest adekwatny do tej miarki na samym zbiorniku tak? Mam podobny problem w Peugocie, po obejrzeniu tego filmy myślę czy go nie zalać do fulla 🙂

  6. Nikt nie zna się na tych elektrycznych pompach wspomagamia ponieważ są częściowo elektryczne i mechaniczne i wychodzą kwiatki, że nie ma nawet komu sprawdzić poziomu płynu. Mechanicy zwykle odsyłają sprawę do elektryków i odwrotnie.

  7. Mam Forda C-Maxa 2.0 z 2004 r. Od jakiegoś czasu miałam problemy ze wspomaganiem kierownicy. Raz ono było, raz znikało na dzień dwa, potem znów się pojawiało i tak w kółko. Jeden mechanik, wymyślił czujnik kąta skrętu, kupiłam, ale na szczęście inny mechanik powiedział, że przyczyną takiej awarii może być alternator. Wyjęli, wyczyścili, poczyścili wszystkie wiązki. Zapłaciłam za robociznę 250 zł. Wyjechałam z warsztatu i po godzinie, ponownie brak wspomagania. Wróciłam na warsztat i elektryk samochodowy powiedział, że zrobił wszystko, że w takim razie to ten czujnik kąta skrętu jest do wymiany. Ale przez przypadek zobaczyłam Twój filmik, przyjechał szwagier i poprosiłam, aby sprawdził poziom płynu wspomagania. Co się okazało? Zbiornik był prawie pusty, kupiłam płyn, zalałam i wspomaganie działa do dziś. Dziwię się " fachowcom " że żaden nie wpadł na tak prozaiczny pomysł, aby naprawę zacząć od sprawdzenia płynu. Dziękuje za filmik. DOBRA ROBOTA KOLEGO! POZDRAWIAM – AGATA !

  8. Dzieki za filmik.
    Dla osób szukających przyczyn awarii wspomy elektrycznej – może być to też kwestia zwarcia na pompie (zwiera do masy, rozładowuje akumulator) lub na wiązce elektrycznej(przegniła izolacja przewodów) doprowadzającej zasilanie/sterowanie do pompy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!