Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Brak świateł biegu wstecznego, jak szykbko zdiagnozować i naprawić

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

34 thoughts on “Brak świateł biegu wstecznego, jak szykbko zdiagnozować i naprawić

  1. Witam, w chevrolecie lacetti nie działają mi światła cofania ( są dwa) i jak wyciągnę obie żarówki to prąd jest a jak włożę choć jedną to prąd spada do 0,6 lub nawet mniej. Bezpieczniki i żarówki są ok więc co to może być za przyczyna że nie działają?

  2. Witam. Co jest powodem że po wrzuceniu wstecznego odcina zapłon światła wstecznego nie działają. Po wypnięciu kostki od czujnika przy wbijaniu wstecznego auto już nie gaśnie gdzie szukać zwarcia? Auto audi a4 b5

  3. Mialem dzisiaj podobny problem z Fordem Fiestą z 2006 roku, na przeglądzie wyszło że nie ma świateł cofania,, (jednak mimo to przegląd przeszedł) bezpiecznik był w porządku wtyczka nie rozpięta kable nie uszkodzone ale po zwarciu wtyczki drucikiem swiatlo się włączało, a później jak podłączyłem wtyczkę zaczęło działać ponownie, więc tylko styki wtyczki lub czujnika były nieco zaśniedziałe, wystarczyło psiknąć WD40 i kilka razy podłączyć i rozłączyć wtyczkę i to już działa póki co bez problemu. Przy okazji naprawiłem też ciężko wchodzące biegi, lewarek biegów stawiał opory jak się go wuszało do przodu i do tyłu, wystarczyło zdjąć osłonę obok tego czujnika wstecznego i psiknąć smarem w spreju na sworzeń na ktorym się obraca metalowy element połączony z linkami biegów. Cała robota zajęła mi może 15 minut. Moim zdaniem bez sensu jest od razu wymontowywać światła bo mało prawdopodobne jest aby 2 żarówki się na raz przepaliły.

  4. Fajny filmik. To, że czujnik cofania się psuje świadczy źle o producencie. Ile tego wstecznego się używa? Mam właśnie na warsztacie FORDA KA z czujnikiem do wymiany ale akurat to FORD, a w nich się wszystko psuje.

  5. Wiesz może dlaczego po wymianie tego czujnika na nowy wszystkie biegi zaczęły mi lekko wchodzić?? Jest to dosyć irytujące bo wchodzą aż za luźno bez żadnego skoku. Na starym czujniku jest ok bo dla pewności wkręciłem go jeszcze raz.

  6. U mnie dokładnie zrobiłem jak w filmie wymieniłem czujnik i działa. Seat Leon 1M1, bardzo przydatny film. BTW, w Leonie są bardzo dobre i silne światła cofania, jak mi przestały działać od razu zauważyłem że coś ciemno ;).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!