Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Bułgarska zabawka kradnie auta w parę minut. Samochody bezbronne wobec "gameboya"

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Supernowoczesny sprzęt produkowany w Bułgarii bez problemu otwiera większość popularnych marek samochodów – sprawą zajął się reporter programu “Raport” Leszek Dawidowicz. To urządzenie do kradzieży niemal doskonałej. Złodziej tylko podchodzi, dekoduje i już odjeżdża. Byliśmy z kamerą w miejscu, gdzie zjeżdżają się złodzieje z całej Europy, u producenta tego sprzętu.

Więcej informacji na: http://www.polsatnews.pl/

Polub nasz profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/polsatnewspl

Polub nasz profil na Instagramie:
https://www.instagram.com/polsatnews.pl/

Polub nasz profil na Twitterze:
https://twitter.com/PolsatNewsPL

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

48 thoughts on “Bułgarska zabawka kradnie auta w parę minut. Samochody bezbronne wobec "gameboya"

  1. Jezeli samochody nie maja jakiejs mega dziury w zabezpieczeniach, ktora wykorzystali tworcy gameboya to nalezy wlozyc ten temat miedzy bajki. Skomplikowane szyfrowanie AES, ktorego obecnie sie uzywa jest mozliwe do zlamania ale trzeba na to mocy obliczeniowej polaczonych wielu super kompuperow, a czas na te operacje jest liczony w milionach lat. W metode na walizke jestem w stanie uwierzyc bo to po prostu skopiowanie sygnalu i przeslanie go dalej ale zlamanie szyfrowania przez taka zabawke juz nie.
    Przy kazdym wlamaniu na konto winny jest czlowiek, wlamujacy nie ma magicznego pendrive'a z uniwersalnym programem hackujacym, wlamujacy po prostu wpisuje Wasze dane pozyskane w jakis sposob.

  2. Ten nowoczesny system odpalania samochodów za pośrednictwem przycisku jest bardzo ryzykowny na kradzież i skandaliczny. UE powinna zakazać produkcji samochodów w takim systemie. Zostać w tym systemie za przekręceniem klucza. Tak liczba kradzieży samochodów się zmniejszy.

  3. Pamiętam czasy, kiedy bezkluczykowy dostęp pojawił się w samochodach. Pamiętam zgodny chór przedstawicieli producentów i ekspertów motoryzacyjnych, którzy zapewniali, że to jest całkowicie bezpieczne, że nie można złamać tego systemu ani zdalnie odczytać kluczyka i ukraść w ten sposób samochodu i co? Pojawiły się jakieś walizki, gameboye i nagle okazuje się, że można. Moim zdaniem powinno to być traktowane jak wada fabryczna i w przypadku kradzieży którymś z tych sposobów producent powinien mieć obowiązek wypłaty klientowi odszkodowania w wysokości wartości samochodu w momencie kradzieży..

  4. Są dziś skuteczne zabezpieczenia na "gameboya" i walizkę. Poza tym taki gameboy kosztuje ładnych kilkadziesiąt tysięcy złotych, więc nie jest to masówka powszechnie stosowana.

  5. No cóż… trzeba kupować samochody bez tego gadżetu zwanego bez kluczykowego otwierania i odpalania. 😐 Ciekawe czy bułgarska policja coś z tym robi… wątpię.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!