Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

C4: Odpalamy M54B30 w BMW E92 Narodziny Rodzynejro vol.2

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Siemanosaczyska! Co tu dużo mówic. Odpalamy M54B30 w BMW E92 335i.
Jeżeli ktoś nie w temacie, to na tym kanale omawiamy NIE OSIĄGI AUTA LECZ CZAS TYCH OSIĄGÓW.
W moim przypadku N54B30 nie okazał się NIEMIECKIM 2JZ.
Wstyd go w ogóle porównywać do 2JZ.
Stary 2JZ jeżeli usłyszy takie porównanie to się po prostu obrazi.
On z M50B25 jarał szlugi za gnoja pod szkołą. Kumple byli lecz rywalizowali ich konstruktorzy o niezawodność i wytrzymałość. Osiągi wystarczały do obecnych czasów. Liczyła się inwestycja na lata.

N54B30A to rywalizacja o wyniki na hamowni
podzielone przez ekologów
pomnożone przez księgowych
uniewinnione przez paragrafy
pożądane przez ślepych

M54B30 to ostatni silnik benzynowy starszej generacji
osłabiona konstrukcja bazowego M50 z powodu aluminiowego bloku (księgowi/ekolodzy)
udoskonalony system vanos, z czego wydechowy jest w sumie nie potrzebny i zostaje przeze mnie wyłączony
zakażony seryjną odmą, która na starcie powinna przeżyć reinkarnację w celu dalszej eksploatacji.
Połączony sterownikiem MS45 kompatybilnym z nadwoziem nowszej serii.

Gdy już zaczną umierać nadwozia nowszych BMW czyli w ciągu kilku najbliższych lat,
Nosacz postanowił odnaleźć drogę do tego aby nie złomować nowszych BMW jeżeli skończy się silnik. Chodzi mi po głowie w przyszłym roku F32 z silnikiem z serii M54.
Jeżeli chcecie pomyśleć o swoim nowszym BMW na lata, to na pewno czeka Was reinkarnacja tego pojazdu. W pierwszej kolejności silnik, w następnej elektryka. Instalacja jest zbudowana z aluminium(nie miedzi tak jak kiedyś). Oczywiście nie każdy przewód lecz główne mające kluczowe znaczenie zasilania. Efektem ubocznym czasami jest pożar auta. Coraz częściej błędy komunikacji z powodu “starych przewodów po 5 latach”.
Pożar rzadko kiedy udaje się ugasić. Takie rzeczy zaczęły powstawać od 2003 roku i są dzieją się do dziś.
Jeszcze tego nie przerabiałem u siebie ale wiem, że mnie to czeka. Na pewno się tym z Wami podzielę.

Pozdro!
Naczelny Bezczelny Nosacz wśród Januszy (*¿*)
Kamil z Auto-Bachus 🙂

——————————————————————
Jeżeli chciałbyś mnie wesprzeć wejdź na:
https://zrzutka.pl/z9tf59
lub
https://patronite.pl/Auto-Bachus
——————————————————————

AUTO-BACHUS
Elektryka, elektronika, tuning, chip-tuning, DPF FAP EGR modyfikacje sterowników, klimatyzacja, instalacje lpg, układy wydechowe, mechanika, wulkanizacja.
Józefów koło Otwocka 05-410 Sobieskiego 12
Telefon : 515-33-28-48

BLUZY KOSZULKI GADŻETY NAKLEJKI SMYCZE WLEPY I INNE PIERDOŁY
biuro@auto-bachus.pl
https://www.facebook.com/autobachus/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

21 thoughts on “C4: Odpalamy M54B30 w BMW E92 Narodziny Rodzynejro vol.2

  1. Siemanko. Co do rozmowy z 13 minuty. Mając 15 lat pojechałem do sklepu z elektroniką po bezpiecznik. Na miejscu nie było bezpiecznika o wartości której potrzebowałem. Zadałem proste pytanie. Ile amperów wytrzyma pojedynczy drucik z przewodu (plecionki)? Teraz mając 29 lat mam świadomość jak śmieszne było to pytanie i dlaczego sprzedawca odpowiedział w tak dziwny sposób. 😉 Pozdro z Zs

  2. Bachus prze kocie! To jest pasja! Normalny człowiek postawiłby auto w krzakach aż nie zgnije w opór. Piękna robota świra z pasją i miej dalej takie nosaczowate podejście do Youtube, jest klaaaasa. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy, z takim świrem warto 😉 zajebista robota i super kanał. pozdro 😉

  3. Z tymi starymi sterownikami to różnie bywa. Dzisiaj odbierałem auto od lakiernika (e39 m52), stało kilka tygodni z odpiętym aku po odpaleniu nie działała przepustnica, po dodaniu gazu gasła. Wymieniłem przepustnicę, przeorałem instalację, na końcu wziąłem się za sterownik, okazało się że wybuchł w nim kondensator, zrobił zwarcie i popalił ścieżki przez co część czujników nie miała zasilania. Pierdzielenia 3 godziny, a naprawa sterownika trwała 15 min. Pozdrawiam i życzę powodzenia z e90 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!