Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

CAŁA PRAWDA O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH I BATERIACH. CAŁY DOKUMENT PL (BaldTV)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689W Niemczech co roku marnują się nadwyżki energii o wartości 3 miliardów euro. Za 300 milionów można już dzisiaj zbudować baterie, w których takie nadwyżki można gromadzić. Ale nikogo to nie interesuje.

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/BaldTV-613079945546139/
YOUTUBE:
http://www.youtube.com/c/BaldTV
PATREON:
https://www.patreon.com/baldtv
PATRONITE:
https://patronite.pl/BaldTV

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

25 thoughts on “CAŁA PRAWDA O SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH I BATERIACH. CAŁY DOKUMENT PL (BaldTV)

 1. Coś mi tu śmierdzi teorią za bardzo zafiksowaną na 1 technologii – akumulatorach, a te, jak na razie, są fatalnie nieekologiczne. Samochody elektryczne się złomuje, zamiast naprawiać, nie ma energii, ani infrastruktury do ich ładowania, a dzięki "zielonej" energii i bezsensownej polityce redukcji CO2, opartej na ordynarnych kłamstwach o globciu, ceny energii szybują w górę, a świat staje się zamordystycznym, globalnym imperium kontroli umysłu, kierowanym przez lewaków, neo-liberałów, neo-Marksistów, komuchów i arbuzów z twarzą Grety. Nie twierdzę, że potentaci paliw kopalnych to anioły ale to właśnie nowa, światowa klasa polityczna, reprezentowana przez takich tuzów, jak Biden, Trudeau, czy Ardern, przy pomocy planowego mordowania rynku paliw kopalnych i nachalnej propagandy pseudo-ekologicznej, doprowadza świat do ruiny i transformacji w globalny system totalitarny. Standard Oil, a w zasadzie jego spółki-córki popisały się już w czasach WWII współpracą z IG Farben, ale to wyraźnie pikuś w porównaniu z tym, co się wyprawia dzisiaj. Rockefeller ma Fundację, która wspólnie z GBN-em Schwarz-a wypuściła dokument "Scenarios for the Future of Technology …" – bardzo polecam. Co do rewolucji technologicznych, to 3-cia była informatyczna, a już mamy Rewolucję 4.0 Schwab-a z "Wielkim Resetem" i zapowiedziami, że "nic nie będziemy mieli". Do tego mamy jeszcze UN, EU, WHO, WTO, IMF, itd. itp. Ja bym więc nie zwalał winy na złych, podstępnych potentatów naftowych, tylko obserwował gdzie teraz siedzą i co kombinują źli i podstępni, byli potentaci przemysłowi. A jeśli coś kombinują, to chyba nie jest zagadką co – WŁADZĘ! I to jest najważniejsze, a nie to, czy będziemy jeździli autami spalinowymi o sprawności ~50%, czy elektrykami o sprawności ~90%, zasilanymi z elektrowni o sprawności średnio 40%, oczywiście jak będzie je z czego i kiedy ładować. Dla nich całe to paliwo, energia elektryczna, czy pieniądze, to tylko narzędzie i środki służące jednemu celowi – osiągnięciu władzy absolutnej.

 2. Zrealizowanie przejscia na samochody wylacznie elektryczne jest technicznie niemozliwe i jest zwyklym klamstwem. Siec elektryczna calego zachodniego swiata jest zbyt mala (przekroj przewodow) by zapewnic odpowiedni przeplyw pradu za ladowarek samochodowych i pomp ciepla. Dodatkowo aby zapewnic moc ladowarkom, brakuje elektrowni produkujacych prad. Wyliczono ze w samej Wielkie Brytanii porzebaby bylo dodatkowych 60 elektrowni atomowych – co jest niewykonalne. Dodatkowo do baterii potrzebny jest LIT, ktorego glownym eksporterem sa Chiny i jest on na wykonczeniu. Reasumujac nigdy nie przejdziemy na samochody elektryczne gdyz technicznie nie da sie tego zrobic, a poza tym takie przejscie w zwiazku z rozbudowa elektrowni zniszczylo by srodowisko naturalne.

 3. To się powinno nazywać "Cała propaganda o elektrykach", a nie cała prawda 😉 materiał przedstawia nam wyłącznie zalety samochodów elektrycznych, żadnych wad.

 4. 1:00 – telegraf miał zasilanie z przewodów linii telegraficznej:)
  To nic innego jak mechaniczny przerywacz obwodu, który w momencie naciśnięcia zamykał obwód. Prąd płynął – wystarczyło tylko przekazać ten prąd do odpowiedniego urządzenia, ot głośnika przykładowo. Nie wymagał on zasilania dużym napięciem/natężeniem, więc nie stanowiło problemu wykonać takie urządzenie BEZ DOSTARCZANIA PRĄDU do telegrafu z zewnątrz. W dzisiejszych liniach stacjonarnych jest tak samo:)

 5. Ale głupoty w tym filmie, 23:47 skoro facet w aucie na baterię 98 KW przejechał 605 km, to robił 16,2 KW na 100 km, dobrze wiedział że jadąc w policyjnym konwoju będzie jechał powoli, więc wynik jest do osiągnięcia bez problemu GDZIE TU WYCZYN ? czyli miał zwykłą baterię a film tworzy jakąś teorię spiskową. Po prostu elektryki są do d…py i tyle.

 6. Problem jest jeszcze gdzie indziej .
  Od rosji wszyscy się uzależnili od gazu i wielu innych towarów.
  Materiały takie jak kobalt do produkcji baterii są wydobywane w 85% w Afryce.
  15 na 19 kopalni w Afrykanskich należy do Chin.
  Czy my naprawdę chcemy aby pacjentowi uzależnionemu od narkotyków proponować dodatkowo uzależnienie od alkoholu?
  Chiny i rosja nas zjedzą
  Elektryki tak ale jeszcze nie teraz.
  Gospodarki nie są jeszcze gotowe .
  Potrzebujemy zmienić caly system zasilania na świecie
  Nuklearna wiatrowa słoneczna i węglowa

 7. Bzdura…, ale o tym jest cisza. Pozyskiwanie trudno i drogich w dostępie współczynników do produkcji baterii oraz ich szkodliwość po użytkowaniu i utylizacja, nie mówię o samej produkcji. Film pokazuje auta z przed wieku i dwóch auta elektryczne które były osiągnięciem ale te osiągnięcia nie przekładają się na dzisiejsze raczkowanie w tym temacie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!