Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Chiny: Tulejki termokurczliwe do lutowania przewodów

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Link do produktu: https://goo.gl/NFNM5j

Bardzo ciekawa innowacja. Nie macie pod ręką zasilania lub lutownicy? Nie ma problemu! Te specyficzne tulejki posłużą do zlutowania przewodów i dodatkowo uszczelnią połączenie! Serio… to działa i zdecydowanie polecam każdemu jako alternatywa do tradycyjnego lutu cyną. Zobaczcie sami jak to działa.

➤ Zapraszamy do subskrypcji Testy.TV – https://goo.gl/QCA34F

http://www.testy.tv gdzie znajdziecie inne wideoprezentacje, opisy i fotografie narzędzi.

➤ Fanpage https://web.facebook.com/testytv/

➤ Grupę Facebook o produktów z Chin: https://goo.gl/tdMXfr

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

24 thoughts on “Chiny: Tulejki termokurczliwe do lutowania przewodów

  1. Ciekawy gadżet ale w instalacjach samochodowych gdzie potrzeba połączyć dwa zgniłe przewody utlenione zielono czarne na końcach i zwłaszcza kiedy w danym obwodzie płynie duży prąd niezda to egzaminu … Wtedy pomoże tylko oczyszczenie włukien do żywej miedzi i porządnie wygrzać mocną lutownicą nie żałując cyny z kalafonią nadmiar ztrząchnąć a na koniec termokurcz z klejem …
    Ewentualnie tulejka zaciskowa + termokurcz z klejem…

  2. Moim skromnym zdaniem, to drogi gadżet dla ludzi, którzy mają za małe umiejętności w lutowaniu i za dużo czasu na zlutowanie jednego przewodu. Po obejrzeniu filmu z linka od Rafała, szybciej bym to zlutował zwykłą lutownicą i obkurczył koszulkę zapalniczką, a wtedy mam pewność, że lut jest wykonany poprawnie. Ponadto zawsze fajnie jest zobaczyć coś, czego jeszcze wcześniej nie widziałem. Ale to raczej nie jest gadżet dla mnie. Bardziej przydatny dla kogoś, kto chce zlutować coś np przy samochodzie, ale nie ma lutownicy, a np tylko zapalniczkę, choć nie wiem, jak zachowa się taka koszulka przy takiej temperaturze. Wygląda na to, że opalarka jest tu najlepszym rozwiązaniem do zlutowania i obkurczenia takiej koszulki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!