Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Czym jest centralny zamek (siłowniki, sterowniki centralnego zamka)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Ten film nie powstał dla pieniędzy. Bo kto dziś montuje zamek centralny ? Ten film powstał bo mógł powstać i nikt w porę nie zabrał mi kamery. Opowiadam w nim o tym czym jest zamek centralny, z czego się składa i omawiam funkcjonalność rasowego chińskiego kompletu.

Zamki centralne: https://sklephadron.pl/124-centralny-zamek
Siłowniki: https://sklephadron.pl/121-silowniki-do-drzwi
Sterowniki: https://sklephadron.pl/122-sterowniki

Copyright (c) 2020 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Podkład muzyczny: ImaginetheAdventureDrumsVersion_by_TomasHerudek_Artlist,
pochodzi z biblioteki audio ArtList

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

5 thoughts on “Czym jest centralny zamek (siłowniki, sterowniki centralnego zamka)

  1. Witam mam taki sam zamek zamontowany jak Pan i nie działa mi zamykanie z kluczyka z pilota wszystko działa. Mógł by Pan mi opisać lub podesłać zdjęcie jak są połączone kable może coś źle zrobiłem

  2. JAK TO KTO JA MONTUJE w moim audiku z 1991 roku miałem kiedyś elektryczne siłowniki ale na złomie wymontowałem pneumatyczne ale moja centralka byla tylko pod elektryczne i czasami drzwi były nie domykane więc jedne zaślepilem kołeczkiem i postanowiłem kupić centralkę uniwersalną o.5 i 3,5 sek no ale teraz te kabelki w sterowniku to jakieś takie cieniutkie ze hej ale się udalo i działa i takich filmików więcej powinno być aaaa ale te silowniki elektryczne to jednak się zużywają bo pneumatykę mam z 12 wiosen a elektryczne to ze 4 wymieniłem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!