Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Czyszczenie DPF domowym sposobem

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689W filmie pokazałem jak można domowym sposobem wyczyścić filtr DPF używając ogólno dostępnych na rynku produktów chemicznych i trochę sprytu.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

36 thoughts on “Czyszczenie DPF domowym sposobem

  1. A jak z wymontowaniem tego w mondeo i założeniem? Skomplikowanie czy nie na co trzeba zwrócić uwagę?. Mam mondeo mk5 nic się nie dzieje. Ale nie mogłem zrobić chip tuningu bo podobno mam mocno zapchany dpf. Chcę go wymontować sprawdzić i oddać do prania. Po tym też ktoś musi zrobić adaptacje i wyzerować go w komputerze.

  2. Witam. Informuje, że samochód śmiga do tej pory i nie wymagał wymiany lub ponownego czyszczeni DPF. To już ponad 3 lata. Co do ekologi to sprawdziłem i odpływy ściekowe z tego miejsca wędrują do oczyszczalni. Pozdrawiam wszystkich 🙂

  3. Tragedia… Ile gramów popiołu filtr miał przed i po czyszczeniu? Czy po czyszczeniu sterownik otrzymał nowe informacje o zawartości popiołu? Promujecie takie gówno czyszczenie, które tak naprawdę może więcej zaszkodzić niż pomóc. Przede wszystkim nie wiadomo, jaki efekt osiągnięto. Na dodatek założenie takiego filtra może spowodować, że komputer zacznie źle odczytywać dane, ciągle dolewać paliwo, będą ciągle rozpoczynać się procedury wypalania. W efekcie może dojść do wielu poważnych usterek… Nawet jeżeli Wam jakimś cudem to zadziałało, to nie zawsze tak może być, co tylko pogorszy sprawę.

  4. Ja bym kupil pare flaszek denaturatu albo rozpuszczalnika zalał zostawił na godzine i potem karczerem i na koniec znowu rozpuszczalnikiem bo woda zostawia kamien i koryduje

  5. Witam i mi się pojawił bład P0420-002 za mała skuteczność katalizatora zapchany pewno . Na zapchany kat pomogło panu czyszczenie jakich środków pan użył .Silnik benzynowy doładowany , ja mam katalizator .

  6. Mam pytanie na temat pasata b6 2.0 170 koni zapalił się DPF 2 dni temu dzisiaj zapaliły się świece żarowe i awaria silnika odczepilem kostkę od czujnika DPF świece żarowe zgasły i normalnie idzie gazować a jak podłącze spowrotem to tylko 3 tys obr

  7. DIMER—- to płyn do czyszczenia najbardziej zabrudzonych częsci . Bańka 5 litrów kosztuje ok 70 zł . WYCZYŚCISZ WSZYSTKO ! 10 – 20 ml na wiadro wody . więc wydajnośc ogromna . polecam bo sam stosuje od lat !

  8. Dpfa z 1,6 HDi wystarczy porządnie przedmuchać kompresorem. A najlepiej (jak już chcemy go zachować ) sprawdzic czy się eolys nie skończył , u mnie po wymianie worka (fabryczny , przy 200kkm) latam i latam i nijak nie chce się zapchać. Wcześniej raz do roku musiałem go czyścić. No i jak widzisz że bez gazu fura pali 2l/100km to daj mu skończyć dopałkę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!