Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

DAF odebrany od mechanika . Remont silnika .. serwis ciężarówki na bogato !

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689#daf #trucker #kierowcazawodowy

Cześć

Daf przeszedł gruby remont .
Zaczęło się od wyzwalanego płynu chłodniczego z zbiornika .
Padło na uszczelkę pod głowicą
Mechanicy zdemontowali głowice , okazało się że padły obsady wtryskiwaczy

Wjechała nowa głowica i uszczelka pod głowicą
Następnie wymieniono tarcze klocki na przód i tył oraz zregenerowano zaciski hamulcowe , nowe czujniki od układu hamulcowego . Wleciały nowe łożyska Piast kół na przód .
Serwis olejowo filtrowy . 41 Litrów nowego oleju do silnika

Nowe paski i rolki osprzętu

Filtry powietrza kabinowe , paliwa , adblue , separator ,
Sprawdzono zawieszenie oraz naprawiono wiązkę od świateł przeciwmgielnych .
Serwis na bogato wyszedł prawie 40.000 zł .

W dzisiejszych czasach jak ma się opłacać transport

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

8 thoughts on “DAF odebrany od mechanika . Remont silnika .. serwis ciężarówki na bogato !

  1. Koniec filmu mi wyjaśnił wiele. Otóż wydaje mi się, że i owszem kto prowadzi transport powinien mieć w podświadomości, że sprzęt może się zepsuć. Ale nie można wychodzić z założenia, że prowadzisz transport to licz się, że wszystko się będzie psuć. Po to wydajesz grubą kasę by klamot jeździł, bierze się kierowcę, który z zasady ma dbać o powierzony sprzęt. I o ile pamiętam sam byłeś przewoźnikiem o tyle zaczynasz mówić jak typowy parkingowy kierowca. I to mnie dziwi. Pracuję w transporcie i do tego przy serwisach oraz awariach. I mogę powiedzieć tylko tyle – koszty utrzymania sprzętu są znaczne, a im nowszy sprzęt tym mniej trwały.

  2. Kiepski ten serwis,wymienili piasty, gdyż nie chciało się odkręcać śrub od tarczy, czyli zapłaciłeś niepotrzebnie za czujniki abs i piasty, poza tym dziwna sprawa z tymi obsadami wtrysków to nie Volvo, w Dafach bardzo rzadka usterka, moim skromnym zdaniem problemem są tuleje, dostały nową uszczelkę więc z pół roku będzie spokój. Życzę żeby Dafik jak najlepiej chodził.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!