Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

DAF XF105 Wymiana przekładni kierowniczej . Naprawa tego JELCZA była naprawdę interesująca i ciekawa

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

20 thoughts on “DAF XF105 Wymiana przekładni kierowniczej . Naprawa tego JELCZA była naprawdę interesująca i ciekawa

 1. Ehh….

  Ta kątówka bez osłony…
  Ja Wam życzę, żeby Wam żadna tarcza nie pękła.
  i ja wiem śmieszkujecie sobie z tego, bo jeszcze nic się nie wydarzyło.

  Ja to Wam dużo zdrowia życzę i polecam osłonę na "flexa"

 2. A propos prawdziwego fachowca, jakim Dziadek niewątpliwie jest, to przy cięciu kątówką (bez osłony- ale to wiadomo) dym z papierosa musi obowiązkowo lecieć do oka fachowca a popiół musi mieć co najmniej 3 cm i nie może spadać 👍 bardzo dobra robota👍

 3. Wielki szacunek dla waszej pracy w czystości ja też robię przy małych i średnich i zawsze dbam o czystość tak jak wy
  Może kiedyś spotkamy się na Monster Truckach
  powodzenia i wytrwałości chłopaki w ciężkich warunkach

Dodaj komentarz

Zadzwoń!