Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Denis – Pan Kierowca (Official Video) Disco Polo

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Utwór jest dedykowany wszystkim kierowcom zawodowym, osobom które większość życia muszą spędzać poza domem, wykonując ciężką pracę. Zawód kierowcy jest bardzo często niedoceniany, a przecież codziennie każdy z nas korzysta z owoców tej pracy. Mam nadzieję, że ten utwór poprawi humor osobom, które będą tego słuchać siedząc aktualnie za kierownicą, na pauzie lub relaksując się w domu!

► Denis
https://www.instagram.com/Denis_Impulsywni

► Rysunek na koszulce
https://www.instagram.com/bartiste_art/

► Osoby zainteresowane koszulką, proszę o kontakt email:
impulsywnie@gmail.com

► Dziękuję za wideorejestrator i alkomat firmie Xblitz.

Title: Pan Kierowca;
Artist: Denis;
Lyrics: Denis;
Producer: Denis;
Mix/Mastering: Denis;
Label: Impulsywni;

Facebook: http://facebook.com/impulsywni
Instagram: http://instagram.com/impulsywni
http://www.impulsywni.pl/

TEKST
——————————
1. Pan kierowca jedzie w trase
Po kawe na orlen zaszedł

Odpalił googla mape
Wskoczył na autostrade
Wyprzedza lewym pasem
Bo musi być na czas

A przed nim wlekł się facet
8 dych w tempomacie
Co jedzie w delegacje
i w dupie wszystko ma

Pan kierowca ma pasje
i zanim Ty dzień zaczniesz
To kto dostarczy na sklep
Produkty co są zawsze

On wstaje białym rankiem
Wita się CB Radiem
i pod wskazany adres
Dojeżdża zgodnie z planem

Ref. To dla tych co w Manach i w Dafach
To dla tych co codziennie w trasach
Co kombinują w Tachografach
By do domu szybciej Wracać

Ref. To dla tych co w Volvo i Skaniach
Co śpią w kabinach na zajazdach
Co w śniegu deszczu i upałach
Pracują ciężko by zarabiać

2. Tego nie miał w planach
Ale ciągle pech
Inspekcja go złapała
Przyczepili się

i Zmierzyli na radach
że za szybko mknie
i że waga się nie zgadza
zgodzi się budżet

Panie kierowco!
Nie denerwuj się w korku
Panie kierowco!
Odpocznij na poboczu

Przestań liczyć kilometry
przejechane
I niech nie kuszą Cie uśmiechy
Jagodzianek

Ref. To dla tych co w Manach i w Dafach
To dla tych co codziennie w trasach
Co kombinują w Tachografach
By do domu szybciej Wracać

Ref. To dla tych co w Volvo i Skaniach
Co śpią w kabinach na zajazdach
Co w śniegu deszczu i upałach
Pracują ciężko by zarabiać

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

30 thoughts on “Denis – Pan Kierowca (Official Video) Disco Polo

  1. Droga Prawda bez kłamstwa ! Ukrywałam się i Zaufaj mi Proszę ! Przepraszam , że kłamałam nieraz ale obiecuje już nie będę kłamać brzydzę się kłamstwem . Tato chciałam być taka jak Ty ! Jesteś moim wzorem ! ❤😢😢😔😞❤️‍🩹😭❣️❣️❣️

  2. Większość panów kierowców z tirów to naprawdę fajni ludzie i pomimo że utarło się że busiarze i tirowcy generalnie bardzo się nie lubią to osobiście jak od 2lat prowadzę busa jeszcze nigdy nie spotkałem tirowca który by nie przybił piony albo nie pogadał pozdrawiam 👍👍👍

  3. Pamiętam jak jeszcze 6 lat temu w Olsztynie gówniarze z ITD zatrzymywali szczególnie ADR y. Zachowywali się jak policja ze służb specjalnych. . Zabrali dowody. . A szeryf juz następnego dnia miał. . I dalej jeździłem. . To były czasy jeszxze tak niedawno. . 😀😀😀😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!