Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Diagnoza i naprawa układu BSM pompy paliwa Citroen Peugeot bez kosztów cz. 1

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Popularna usterka przekaźnika w BSM została zdiagnozowana i usunięta bez kosztów. Koszt nowego modułu BSM, to około 1.500 zł. Naprawa BSM, wymiana przekaźnika i szczegóły związane z diagnozą zostaną ukazane w kolejnej części filmu. Omówię również skutki podłączenia pompy paliwa na stałe przy użyciu obejścia. Samochód pali i jeździ na naprawionym BSM.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “Diagnoza i naprawa układu BSM pompy paliwa Citroen Peugeot bez kosztów cz. 1

 1. Witam. Mam problem z moim Citroenem C4 2005. Przestał działać pilot (sprawdzony – sprawny), nawiew, błąd poduszki, do wczoraj palił na 3 gary. na.
  drugiej świecy (od rozrządu) świeca nie nosi śladów zapłonu. W kodach pokazuje otwarty wtrysk na 1 lub 3. Dzisiaj po wizycie w trzech warsztatach opadają ręce. Podejrzane BSM, BSI, sterownik silnika :).

 2. Czy orientuje się Pan który przewód w skrzynce bsi Citroën c2 1.1 jest od kontrolki ładowania.Elektryk wymienił ta skrzynkę i po odpaleniu silnika zapala się ładowanie i przestaję działać nadmuch i wspomaganie

 3. Witam. Mam problem z Citroen C3 Picasso 1.6 hdi 90 km.
  Gasnie czas od czasu, antipollution fault, oil pressure is low. głównie po nagrzany.
  na biegu jałowym chodzi trochę nierówno.

  po podłączeniu do Lexia sprawdzane są wszystkie parametry, jedyny błąd p0215 Obwód przekaznika zasilania systemu wtrysku . Otwarzie zbyt szybkie albo przekaznik wciąz sklejony.

  i pokazuje temperaturę płynu na rozgrzanym silniku minus 40.
  Problem z BSM?
  Dziękuję

 4. Witam, mam problem z błędem P1687 Defekt stały ( Niedopasowany moduł pompy odblokowany ) ? pompa paliwa po regeneracji i wymianie wszystkich czujników na nowe a błąd dalej jest

 5. Bardzo przydatna informacja. Jakie typy można zastosować. W moim C4 (BSM l04-00) padło gdzieś przejście do nagrzewnicy (patrząc z przód lewy gruby kabel podwójny PIN ten po środku) Zrobiłem na krótko i działa ogrzewanie.

 6. No kolego już cie lubę , kupiłem c3-kę za grosze ale nie odpala i widzę że możesz mi pomóc przy okazji , c3 hdi 1,4 i jeszcze jeden problem że nie łączy z interfejsami na razie elm na kabel oraz elm na blututch

Dodaj komentarz

Zadzwoń!