Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

DIAGNOZY BACHUSA -3.Czy to sprzęgło? – Szybka diagnoza i naprawa (Opel Corsa – Corshe)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Siema Nosaczyska 🙂
Dziś gruz z przednim napędem OPEL CORSA czyli CORSHE 🙂 Diagnoza na logikę problemu ze sprzęgłem a bardziej z biegami. Przynajmniej na moją logikę 🙂
Pozdro!
Naczelny Bezczelny Nosacz wśród Januszy (*¿*)
Kamil z Auto-Bachus 🙂

AUTO-BACHUS
Elektryka, elektronika, tuning, chip-tuning, DPF FAP EGR modyfikacje sterowników, klimatyzacja, instalacje lpg, układy wydechowe, mechanika, wulkanizacja.
Józefów koło Otwocka 05-410 Sobieskiego 12
Telefon : 515-33-28-48

BLUZY KOSZULKI GADŻETY NAKLEJKI SMYCZE WLEPY I INNE PIERDOŁY
biuro@auto-bachus.pl
https://www.facebook.com/autobachus/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

47 thoughts on “DIAGNOZY BACHUSA -3.Czy to sprzęgło? – Szybka diagnoza i naprawa (Opel Corsa – Corshe)

  1. Ta wyrobioną kostka plastikowa przy skrzyni + dwa nowe piny w serwisie opla płaciłem 50zl w zamienniku podobnie kosztowało, wydaje mi się że te części są nadal dostępne.

  2. I to jest trafna diagnoza a nie wymienić na pałę kompletne sprzegło i dziwić się później że problem nadal jest 😉. Za film jak zawsze 👍👍👍 Pozdro..

  3. Nie bardzo rozumiem po co tyle zbędnej gadki. Wystarczy wyłączyć silnik. Biegi wchodzą normalnie, to sprzęgło. Biegi nadal nie wchodzą to nie sprzęgło. Ponadto w przypadku problemów ze sprzęgłem będą problemy z włożeniem jakiegokolwiek biegu (również wstecznego). Nie trzeba robić jazdy próbnej aby to stwierdzić.

  4. Pozatym zrobić to dobrze i jak właściciel ma za to zapłacić to łatwiej jednak Januszowac trytytkowac i właściciel nie zbankrutowal na naprawie starego autka 😂

  5. Standardowa usterka wszystkich starych opli, lanosów i nubirek😊 Regulacja- przestawienie pomaga ale na krótko a zestawy naprawcze już praktycznie niedostępne.

  6. U mnie problem był z ciężko wchodzącą 1 czasem 4 na zimnym silniku (m43tub19), wymieniony olej w skrzyni ale problem za bardzo nie ustąpił…(szukanie luzów przesmarowywanie chuje muje i dalej kupa) co się okazało po roku czasu jakoś to to, iż gdy przyszedł czas na wymianę sprzęgła bo już podślizgiwało to problemem były urwane poduszki silnika i w zależności jak się ułożył silnik to raz bieg wbijał lżej raz ciężej teraz wchodzą elegancko ;d

  7. Przydatna informacja 😊 Kamilu, a co może być przyczyną ciężko wchodzącą 2? Przed wymianą oleju w skrzyni było ok, ale po wymianie dwójka ciężko wchodzi. Wlali mobil 1, ale po 30km przejechanych. Wymieniłem na ori, teraz jest dobrze jak silnik jest nagrzany. A jak zimny znowu jest opór. Może być kwestia dotarcia oleju?

  8. Też miałem podobny problem a a4 b6 Q między 4. i 5. biegiem, okazało się że śruba ustalająca oś wybieraka się poluzowała. 3 dni manewrów i nic… jak zobaczyłem luźną śrubę cieszyłem się jak dziecko że nikt nie pozbawił samochodu termicznej osłony przedniej prawej półosi, bo o nią się zaparła przed całkowitym odkręceniem, bym skończył bez biegów i bez oleju w skrzyni. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!