Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Dlaczego rozrusznik robi "pyk" i nie kręci…

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Takie tam o elektrowlączniku rozrusznika

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

28 thoughts on “Dlaczego rozrusznik robi "pyk" i nie kręci…

 1. stacyjka się zacięła podczas odpalenia samochodu i rozrusznik chodził przy odpalonym silniku aż..
  się wyłączył , jak ponownie chciałem samochód odpalić… dupa nastała cisza nawet nie ma "pyk pyk " z rozrusznika , i pytanie czy go szlag trafił ? na pych oczywiście auto odpala , także teraz sam problem w rozruszniku (megane 1,6 fl 2000 rok)

 2. U mnie po regeneracji zwykle działa. Czasami jednak pyk i nie kręci. Nie znam się na regeneracjach, ale czy to możliwe, że tego elementu nie regenerowano? Btw. to się dzieje rzadko, co kilka dni. Załapuje po kilku lub kilkunastu próbach przekręcenia kluczyka.

 3. Witam a ja mam teki problem bawiłem się radiem w astrze h 1.6 przez przypadek zrobiłem zwarcie i auto nie odpala bezpieczniki i kostki wszystko ok poprostu brak reakcji ma rozrusznik coś tam pyka w bezpiecznikach jak przekręcaj kluczyk czy to objaw spalonego rozrusznika? Dziękuje za pomoc

 4. Inną przyczyną /"pyk" i nie kręci/ jest powstały luz pomiędzy tłoczkem a trzpieniem. Wtedy blaszka nie dochodzi do pinów.
  Taki luz powstanie z całą pewnością jak rozbierzemy elektrowłącznik, u mnie się zrobiło aż 2mm.
  Trzeba pamiętać aby go skasować

 5. Wszystko ładnie pokazane i objaśnione!
  Co do żywotności rozrusznika… dobrze, że silniki w pralkach, czy innych urządzeniach AGD nie mają tak krótkiej żywotności. A cykle pracy mają o wiele dłuższe niż rozrusznik samochodowy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!