Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

DPF Cleaner Test produktu. Czy warto i czy to ma sens? Regeneracja i wypalanie filtra DPF/FAP odc2

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Siemanko zapraszam do oglądnięcia drugiej części filmu z regeneracji naszego DPF-a. Czy warto zakupić taki produkt DPF Cleaner do czyszczenia filtra DPF dowiesz się w filmie.

Zapraszam do subskrybowania kanału YouTube!

👉 Instagram: greg.slowik : https://www.instagram.com/greg.slowik

https://www.youtube.com/channel/UCwwu
FanPage na Facebooku

https://www.facebook.com/WnpTv

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “DPF Cleaner Test produktu. Czy warto i czy to ma sens? Regeneracja i wypalanie filtra DPF/FAP odc2

 1. W 3.0tdi audi 2009
  I w volvo d5 2015 zdemontowałem filtr I oddałem do profesjonalnego czyszczenia. Na koniec komputerowa informacja ze jest nowy dpf I auta jeżdżą jak miło.
  W audi były problemy z dpf poprzez błędna diagnozę mechaniorów co nic się nie znali.
  W volvo zrobiłem to profilaktycznie. Jest różnica na plus.
  W audi stosowałem tego typu środki i o dupe to potłuc. Tyło demontaż I pranie.
  Fajnie ze tobie się udało ale to tylko połowiczną naprawa bo sadzy nadal masz tam dużo.
  Pozdro

 2. I jak, po jakims czasie spadło jeszcze ponizej 55%? Po kilku miesiacach nadal efekt jest w podobnym stanie, czy szybko wrocilo do akcji sprzed? Jaki to dokladnie produkt testowaliście – marka?

 3. Mam ten sam silnik po chipie, też lubi czasem zadymic ale tylko jak siw vpower zatankuje, możesz kiedyś zatankować bo w czwartek akurst w cenie normalnego a troszkę przecyzszcza dpf bo większa temp spalania jest

 4. Filtr dpf czy fap nie jest przelotowy i by odzyskał pełną sprawność należy go wymontować z auta i wyczyścić. Takim środkiem można się ratować by do domu dojechać. A co do jazdy miejskiej autem z filtrem, cóż, dobre paliwo, dobrej klasy olej silnikowy z klasą C3 niskopopiołowy i też da radę.

 5. Nie wiem jak we Fiacie ale w PSA jest procent zapchania i w gramach ile jest syfu.. Procen jest zawsze mniejszy jak podłączysz kompa zaraz po wypalniu. A problemem jest syf wyrażany w gramach on po wypaleniu nie spada. A kiedy jest Wypalanie to trzeba wyczuć troszkę wzrastają obroty i chwilowe spalanie się zwiększa. Zalanczam się też grzanie tylnej szybu i lusterek, ja mam w lusterku diodę podłączona pod grzanie i widzę kiedy się wypala

Dodaj komentarz

Zadzwoń!