Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Drobna naprawa progu w samochodzie

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

44 thoughts on “Drobna naprawa progu w samochodzie

  1. Ja właśnie pozbyłem się rdzy na zgrzewach podwozia (coś tam nagrałem nawet) i przygotowuję do woskowania. A patrzyłeś jak wygląda próg od środka? Bo teki wżer to chyba od środka szedł…🤔

  2. Autor niestety zapomniał , podobnie jak zdecydowana większość autorów takich filmików, że "medal ma dwie strony". No i nie zajął tą drugą stroną, tak więc ruda będzie żarła w tym miejscu dalej aż całkiem próg przegnije .
    A gdyby tylko opryskać obficie odrdzewiaczem i odpowiednim woskiem konserwującym (aż będzie próg ociekać) od wewnątrz (wcześniej trzeba sprawdzić czy nie zalega tam wilgoć czy woda , ew. oczyścić i osuszyć.
    I dopiero wtedy jest szansa że będzie spokój na 3 lata lub więcej.

  3. Świetny filmik i oczywiście subskrypcja. Mam jednak prosbę. Czy mógłbyś napisać w etapach jak do tego podejść? Ja chciałbym zabrać się za małą rdzę w aucie na błotniku, kolor: czarny perłowy. Chodzi mi jaki papier ścierny zastosować i jakie preparaty (firmy, nazwy), w jakich odstępach czasu? Bardzo byłbym wdzięczny.

  4. Świetny filmik. Mam pytanie, czy musi być zwykły podkład na podkład epoksydowy – sam epoksydowy nie wystarczy? Da się to ogarnąć nie mając pistoletu?

  5. Super, elegancko ! Powiedz mi taka rzecz, muszę zeszlifować purchla na masce, napewno wyjdzie dziura. Ranty dziury zabezpieczyć odrdzewiaczem plus epoksyd, a następnie mata szklana i szpachla z włóknem ?

  6. A co sądzis o cynowaniu takich wżerów, tzn. głębiej czyścimy nawet do powstania dziur a póżniej cynujemy palnikiem i drewnianą szpatułką; widziałem jak tak naprawiali naprawdę stare blachy np w autach z lat 50–60 tych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!