Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Drobne porady #3: Jak sprawdzić nieopisane przewody, przedzwanianie przewodów, szukanie przewodów…

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Otrzymałeś pomoc❓ Wsparcie kanału mile widziane 💰
https://www.paymedia.pl/zporadnikaelektryka

👇👇👇
Zaoszczędziłeś kilka złotych 💰 dzięki filmom 🎬 na tym kanale? Wesprzyj kanał 💳💵 Każdy, nawet najmniejszy “donejt” mile widziany. Wsparcie pomaga mi realizować kolejne produkcje. Z góry serdecznie dziękuję 🤝
👆👆👆

📊 Fajne pliki dla elektryków i nie tylko 👉 https://zpe24.pl/shop-full-width/
🛒Sklep allegro z plikami 👉 https://allegro.pl/uzytkownik/ZPE_MK

UWAGA !!!
PRĄD ZABIJA, BĄDŹ OSTROŻNY !!!
Wszystkie prace elektryczne powinny być wykonywane przez osoby o odpowiednich uprawnieniach i kwalifikacjach zawodowych, osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji nie powinny wykonywać prac elektrycznych.

Facebook:
https://www.facebook.com/z.poradnika.elektryka

Grupa ZPE:
https://www.facebook.com/groups/z.poradnika.elektryka

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “Drobne porady #3: Jak sprawdzić nieopisane przewody, przedzwanianie przewodów, szukanie przewodów…

  1. Był u mnie elektryk który robił rozdzielnie i pytanie mam bo sprawdzałem czy wywala mi roznicowke i z tego co wiem po przez zwarcie n z pe powinno ja wywalić. Tutaj zaś mam tak że zwarcie fazy z pe wywala roznicowke. Czy jest to poprawne działanie ?

  2. Mam pytanie będę robił pomiar natężenia prądu multimetrem ANENG AN870 na mierniku pisze że maksymalny pomiar AC i DC to 20A czy jeśli na mierniku nie ma informacji o czasie trwania pomiaru to czy pomiar może być mierzony w sposób ciągły proszę o informację.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!