Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

DS150e Test i możliwości chińskiego skanera. Interfejs samochodowy OBD2

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Wiem ze film jest trochę słaby sory, jest on z początku kanału a teraz jest o wiele lepiej także zapraszam do sprawdzenia nowszych filmów…

Tu inny filmik z chińskim skanerem:
https://www.youtube.com/watch?v=YTzwe51OOIY&t=2s

Zapraszam na nasz fanpage tam możecie zadawać pytania i uzyskać porady.

https://www.facebook.com/Wszystko-Na-Patencie-104641948290688

👉 Instagram: greg.slowik : https://www.instagram.com/greg.slowik

Zapraszam do oglądania testu chińskiego skanera OBD2 do wyszukiwania i usuwania błędów w samochodach osobowych i ciężarowych.

Tutaj podaje link do najnowszego filmu z testami na bardziej skomplikowanym samochodzie
https://www.youtube.com/watch?v=YTzwe51OOIY

Marki obsługiwanych samochodów osobowych i dostawczych: ABARTH, ALFA ROMEO, AUDI, BENTLEY, BMW, CADILLAC, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, DACIA, DEAWOO, DAIHATSU, DODGE, FERRARI, FIAT, FORD, FOTON, GWM, HONDA, HYUNDAI, INFINITI, IVECO, JAGUAR, JEEP, JINBEI, JMC, KIA, LAMBORGHINI, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, LOTUS, MAHINDRA/ RENAULT, MASERATI, MAZDA, MERCEDES, MG, MINI, MITSUBISHI, MULTICAR, NISSAN, OPEL/ VAUXHALL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, ROLLS-ROYCE, ROVER, SAAB, SAMSUNG, SEAT, SHUANGHUAN, SKODA, SMART, SSANG YONG, SUBARU, SUZUKI, TATA, TOYOTA, UAZ, VOLKSWAGEN, VOLVO, YUCHAI

Dziękuję za oglądanie zostaw koniecznie łapkę w górę i subskrybuj kanał aby być na bieżąco z nowościami

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

24 thoughts on “DS150e Test i możliwości chińskiego skanera. Interfejs samochodowy OBD2

  1. witam , czy ten tester ma funkcje testowania akumulatora i alternatora , mam błąd po wymianie alternatora w toyocie yaris 1 2003r. , mój tester nie wykrywa kodu błędu zamiast zielonej diody na testerze pali się pomarańczowa z wykrzyknikiem , na desce rozdzielczej nie pali żaden błąd , mój tester obsługuje tylko silnik i pokazuje tylko ładowanie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!