Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Dziwne zwarcie i wymiana zapalniczki/short circuit and replace lighter socket Skoda Superb 2FL

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Wystąpiło zwarcie i przepalanie się bezpiecznika od obwodu zapalniczek.
Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało ok, ale jednak nie do końca.
Awaria znaleziona i usunięta w dwóch podejściach.
Zapraszam

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

9 thoughts on “Dziwne zwarcie i wymiana zapalniczki/short circuit and replace lighter socket Skoda Superb 2FL

  1. Ja mam golfa 5 i wygląda podobnie bezpieczniki, ale u mnie nie jarają się bezpieczniki, a jak coś do niego włożę coś to nie działa… Co to może być? Szukam schematu elektrycznego, ale dupa… nie ma….

  2. Jest i pomoc super. Mam pytanie bo nie moge nigdzie w necie znalesc opisu mocy bezpiecznikow do poszczegolnych rzeczy w tym modelu superba. A potrzebuje bezp. Tylnej wycieraczki🤷‍♂️

  3. Zapłon to tu chyba nie ma nic do rzeczy, bo napięcie na zapalniczce jest cały czas… Ciekawe …

    Ciekawe czy lodówki turystyczne są w stanie zmęczyć gniazdo zapalniczki, bo ciągną duży prąd w czasie, a zapalniczka to parę sekund.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!