Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

e-TOLL obowiązkowy dla samochodów osobowych – wszystko, co musisz wiedzieć

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689W tym filmie przybliżamy wszystkie najważniejsze kwestie związane z nowo wprowadzonym obowiązkiem używania e-TOLL przez samochody osobowe.

0:00 – wstęp
0:33 – e-TOLL dla samochodów osobowych – od kiedy jest obowiązkowy?
0:52 – jakie zmiany w organizacji ruchu zajdą na autostradach A2 i A4?
1:26 – jak zapłacić za przejazdy autostradami?
1:46 – gdzie kupić bilet autostradowy?
2:07 – kara za brak biletu na autostradzie – ile wyniesie?
2:32 – rabat dla opłacających mandat w terminie
2:47 – jak przebiegać będą kontrole kierowców?
3:24 – dlaczego urządzenia ZSL w IKOL to najlepszy sposób obsługi e-TOLL?

Sprawdź naszą ofertę: https://ikol.pl/cennik/system-e-toll/

Link do artykułu: https://ikol.pl/system-e-toll-dla-osobowek/

Zapraszamy na https://ikol.pl

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

8 thoughts on “e-TOLL obowiązkowy dla samochodów osobowych – wszystko, co musisz wiedzieć

  1. Mega gowno ,mam na swoim tele firmowa ciezarowke szefa chuj wie jak teraz dodac swaoja osobowke zeby sciagalo z mojego konta nie jego,i caly czas trzeba miec wlaczony net , czemu nie zostaly z dwie bralmi na bilety zobaczcie ile osob stracilo prace na tych bramkach coraz bardziej idziemy w to zeby naszym zyciem sterowaly maszyny

  2. Dzieci w domach dziecka czasem chciałby coś dostać, np pod choinkę a tu kupują skarbówce auta żeby kontrolować i to jeszcze z pieniędzy podatników zapenwe, no ku..a zajbiscie w tym kraju się robi, płać a będzie Ci jeszcze zabrane bo ku..a mało im jeszczs to jeszcze więcej, ja pi….. żyga.ć się chcę jak się widzi co się w tym kraju wyprawia

Dodaj komentarz

Zadzwoń!