Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Elektryczna rewolucja dzieje się na naszych oczach!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

DHL Parcel Polska wprowadza do floty samochodów kurierskich pojazdy elektryczne. Auta będzie można spotkać m.in. na ulicach Warszawy, Gdańska, Wrocławia, czy Poznania. Elektryki o ładowności 950 kg wyposażone są w szereg systemów związanych z bezpieczeństwem i baterię pozwalającą na przejechanie ponad 100 km na pełnym ładowaniu. Kurierzy DHL już dziś korzystają pojazdów elektrycznych, a do końca roku firma planuje mieć już 150 takich samochodów. Czy elektryki sprawdzają się w transporcie? Jak prowadzi się taki samochód i z jakimi reakcjami spotykają się kurierzy? Sprawdźcie sami!

Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1

#dhl #parcel #polska

*Film zawiera lokowanie produktu

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

36 thoughts on “Elektryczna rewolucja dzieje się na naszych oczach!

  1. Raczej wątpliwe jest to że firmy kurierskie przejdą całkowicie na elektryki , naprawiam flotę aut kurierskich i wiem ile robią kilometrów w miesiącu , elektryk zrobi może 1/3 tego bo większość czasu spędzi na ładowaniu baterii , i już widzę jak ktoś z Krakowa jedzie do Gdańska i co chwile musi ładować to auto

  2. U nas w DPD tez mamy elektryczne busy i specjalne miejsca do ładowania ich. Ale mnie to nie dotyczy bo ja śmigam ciężarówką z silnikiem o pojemności 14L. i mocy 480 koni 😀

  3. Kiedy nadejdzie czas gdy kazdy bedzie musial jezdzic elektrycznym samochodem to kurierzy tak pieknie nie beda mieli. A do tego czasu jeszcze z milion takich filmikow z zachwytow obejrzymy.

  4. Faktycznie przyszłość. Samochód ma katalogowo 100km zasięgu, a rzeczywistość pokazuje, że samochód 50km nie ujedzie 🤦🏻

    Drůga sprawa, w niektórych przebitkach widać starszego sprintera, czyżby brakło prądu w aucie?

  5. Niemal każda firma, wycofała się z pojazdów napędzanych wyłącznie prądem. Nie praktyczne i zbyt drogie w eksploatacji. Pierwsi pod nóż poszli Niemcy. Gigantyczna(Deutsche Post) inwestycja, dotacje i po klops. Powrót do Diesla. DHL Niemcy, klops, Poczta Polska, klops. Dwa problemy decydowały o wycofaniu się z elektryków. Częste pożary aut oraz zasięg w zimie, siadał tak drastycznie, że kurier maiał do wyboru, albo marznąć albo dostarczyć paczki.
    Też miałem przygodę z takim pojazdem i o ile w zimie nie jeździłem, ale na autostradzie auto "gubiło" prąd w zastraszajcym tempie, co ograniczało funkcjonalności. Wybór był jechać nie szybciej jak 80km/h albo trącić czas na ładowanie około 40-60 minut, 2,3x dziennie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!