Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Elektryka i Elektronika – Budowa makiety modułowej – Live z widzami #9

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Instalacja elektryczna na makiecie modułowej – to przedmiot dziewiątego spotkania “na żywo”.
Dlaczego instalacja do sterowania modelami taboru i instalacja do sterowania urządzeniami srk oraz innymi obiektami na makiecie muszą być niezależnymi układami zasilania i sterowania?
Co to jest system sterowania cyfrowego i na czym polega instalacja takiego systemu?
Jakiego przekroju przewody należy stosować do zasilania szyn w modelowych torach? Jakich użyć gniazd i wtyków na łączeniu segmentów i modułów?
Jak sterować urządzeniami srk na stacjach (posterunkach) – cyfrowo, czy analogowo? A jak sterować oświetleniem na makiecie?
O tym wszystkim i o wielu innych sprawach związanych z elektryką i elektroniką na makiecie możecie się dowiedzieć oglądając ten odcinek naszego “live” z widzami kanału PMM H0 TV.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

7 thoughts on “Elektryka i Elektronika – Budowa makiety modułowej – Live z widzami #9

  1. lampiarz miał nafte, drabine i jak podlewał do lamp zwrotnicowych semaforów i wszelkich znaków które miały zamontowane oświetlenie to musiało to oświetlenie być sprawne to też było uzależnione jaki był na stacji gospodarz odpowiedzialny to oświetlenie działało nawet w kiblach które były poza budynkiem stacyjnym ale jak był lump szmacioż/ nafta poszła na lewo i było za co potańcować / to nawet zdarzało się ze pod koniec "zmiany " wygasić się potrafiły lampy zwrotnicowe .To różnie z ludźmi było , znałem takiego toromistrza który przed zmianą podkręcał swój zegarek a pod koniec zmiany opóźniał, była przerwa na obiad godzinna ale szychte zaczynał o 7,00 a koniec szychty o godz.16,00 ale jego arbajt nie zakończył się happy endem , razem ze szwagrem urządzili sobie" nocną firme rozładowującą co bardziej atrakcyjne towary z wagonów stojących na bocznicach " oczywizda działo się to pod koniec lat 50 XX wieku . także z tym oświetleniem na makiecie ładnie to wygląda i jeżeli na polu jest lampa to na makiecie też powinna być ,tym bardziej nie musimy się babrać z żadnymi karzełkowymi żarówkami a światło ledowe jest miniaturowe .

  2. Panie Leszku, z całym szacunkiem dla Pana, taka uwaga na przyszłość. Jako moderator rozmowy niech się pan ograniczy do "prowadzenia ruchu" jeśli pańska wypowiedź niczego merytorycznego nie wnosi do odpowiedzi na pytania czatowiczów. Podczas odpowiedzi pańskich kolegów na konkretne pytania wcina się pan w ich wypowiedzi i zakłóca tok narracji. Przykład: "ja to nawet nie wiem co to jest rezystor terminujący", po czym pański kolega, fachowiec od rezystorów terminujących potulnie kończy ten interesujący widza temat. A widz niczego się już dzięki panu o tym nie dowiaduje. Lepiej w tym czasie powściągnąć swoje ego. Najlepsi dziennikarze przeprowadzający błyskotliwe wywiady to ci których nie słychać. Proszę nie traktować mojej uwagi jako złośliwości, tylko przyjąć jako koleżeńską sugestię do rozważenia. Pozdrawiam.

  3. zaczolem budowac makieye juz jako emeryt wczesniej nie mialem mozliwosci wpadlem tu i mysle poslucham modrych ludzi i co ano ja jestem jeszcze w sredniowieczu a tu mi prawia o kosmosie hahaha ale poszla lapka w gore

  4. Fajny materiał
    Mikrokontrolery to super sprawa, arduino daje ogromne możliwości i prostote w jednym.
    Brakło tylko jednej informacji 😉
    A raczej przestrogi, w sieci można się natknąć na "tutoriale" kiepsko zrobione. Efektem, których może pojawić się dymek 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!