Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Elektryka Samochodowa Zafira B Naprawa wiązki drzwi tylnych lewych

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Pierwszy odcinek o awarii elektrycznej w naszych autkach. W tym odcinku naprawa wiązki drzwi tylnych lewych. Wcześniej zostało to źle zrobione i klient znów borykał się z problemem braku sterowania szyby , zamka centralnego ,głośnika itp . Pokażę Wam jak to naprawić w prawidłowy sposób Zapraszam do Oglądania

Kontakt Car-mobile@wp.pl

Wsparcie dla kanału. Możecie wysyłać dowolna kwotę na numer konta 06 1090 2125 0000 0001 0539 6812 Santander bank z dopiskiem na rozwój kanału

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

18 thoughts on “Elektryka Samochodowa Zafira B Naprawa wiązki drzwi tylnych lewych

  1. Odczepiasz wtyczkę, wpychasz do auta aby łączenie (luty) były w słupku, ściągasz gumkę , wysuwasz piny z kostki zaprawiasz nowe konektorki z nowymi przewodami, lutujesz, koszt nawet z nowym przewodem to 20zł.

  2. "Mechanik" któremu zleciłem naprawę po zdiagnozowaniu(zajęło mu to cały dzień) stwierdził że lepiej wymienić wiązkę bo "nasi tam byli". I ok wymieniamy. Dzisiaj mija 3 dzień dalej nie mam auta(warsztat działa od 9 do 18) bo stwierdził że ktoś to wcześniej lutował olewając kolory wiązek przez co musi każdy kabel sprawdzać osobno. Wiązka koszt 290zł a robociznę oszacował na 500zł. Stąd moje pytanie, czy gość czasem nie próbuje mnie wyruchać bez mydła?

  3. Najlepiej skręcić kable luty puszcza problem wróci ponownie po 2 zimach wiecznie to gówno naprawiam w swojej zafirze.. i widzę w zafirze B to samo gówno zrobili co w zafirze A co za porażka konstrukcji tego.. a wtyczki faktycznie są tak drogie że szkoda gadać …..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!