Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Elektryki? Tak wygląda dziura za 147 tys zł

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Wiem, że lubicie samochody elektryczne. Oto Jaguar I-Pace, który trafił do serwisu w Norwegii z uszkodzonym poszyciem podłogi. Żeby była jasność – wszystko działa – Baterie “najprawdopodoiniej” nie zostały uszkodzone. Naprawić trzeba samo poczycie. Wycena? 147 tys. zł… Elektromobilność w praktyce!
Tutaj po polsku, gdyby ktoś chciał poczytać:
https://elektrowoz.pl/auta/dziura-w-dolnej-czesci-pojemnika-baterii-jaguara-i-pace-koszt-naprawy-rownowartosc-okolo-150-tys-zlotych-motor-no/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

42 thoughts on “Elektryki? Tak wygląda dziura za 147 tys zł

  1. Człowieku,coś ty zrobił,popłakałem się ze śmiechu jak powiedziałeś o naprawie samolotów …..A tak serio,wyobraźcie sobie Kowalskiego,kiedy dostaje info że beknie sto pision koła za dziurkę 🙂 Przecie to czysty psychiatryk z cyrkiem na kołach 🙂

  2. Jako spawacz mieliśmy proste testy zgniatania elementów które były uszkodzone. Jedne naprawione tak jak wydawało by się ze jest dobrze drugie zgodnie z kierunkiem plastyczności i usztywnień jakie nadaje "łata". Wynik jest oczywisty. Takie pęknięcie po lekkim szczale w bok przebije akumulatory bo jest inne naprężnie a to doprowadzi do pożaru baterii. Dlatego procedury aso są po testach naprężen, plastyczności itp i są naprawiane tak aby po naprawie element zachował się tak jak przewiduje strefa zgniotu. Dlatego po garażowej naprawie tak jak pan opisuje pasażerowie aut wychodzą z połamani, pokaleczeni itp. Na zachodzie ceni się bardziej zdrowie więc auto po lekkiej stłuczce jest nie opłacalne bo przywrócenie strf zgniotu jest za drogie.
    Ta pasta komputerowa w razie pożaru jest tak szkodliwa ze udusi nawet strażaków.

  3. serio… od biedy by to umiejętnie silikonem zalepił i też by dało radę. Umiejętnie, czyli kilka warstw do zastygnięcia między warstwami.
    Chcesz być eko to musisz bulić. A taki jesteś eko jeżdżąc elektrykiem że ja pierdziu.

  4. Nie tylko w elektrykach – Dla ASO BMW kilku centymetrowa dziura w podwoziu (miejsce które nie przenosi żadnych obciążeń – pod nogami pasażera) to do wymiany całe nadwozie (kilkadziesiąt tysięcy złotych w przypadku 10 letniej 5-tki) – taka technologia naprawy narzucona przez fabrykę.

  5. Właśnie wczoraj rozwiercalem sobie śrubę w kole … bo ktoś za mocno dokrecil. Nawet nie pytałem ,ile by to kosztowało.😊 Pozdrowionka z Norwegii 😉😆 (krainy absurdów cenowych)😈

  6. to jest dziura elektryczna, elektrony wypadają z bagażnika spadają na asfalt i powodują dziurę ozonową trzeba to kawałkiem blachy tytanowej zatkać a spoiwo to czyste złoto musi być, tylko taka technologia powstrzyma niebezpieczny wyciek 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!