Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Gdy zamkną Ci tor, stadion, zabiorą dowód a jesteś głodny latania bokiem – DRIFT TRIKE

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Witam wszystkich i zdrawiam serdecznie !
Ciekawa opcja na drift dla niemogących. W końcu zamykają wszędzie tory. To co Wy na taką opcję? W sumie nie jest drogie to zbudować. Za palenie gumy też nie oskarżą – bo plastik to nie guma. Ewentualnie somsiat może mieć coś przeciwko za co z góry przepraszam.

WSPARCIE
https://patronite.pl/Auto-Bachus

KONTAKT DO WARSZTATU AUTO-BACHUS
515-33-28-48

SKLEP I FORUM
www.autobachus.pl

ZANIŻONE ODSZKODOWANIA? OBEJRZYJ FILM
https://www.youtube.com/watch?v=vwYrFQscz4k&t=475s
A POTEM ZADZWOŃ DO PATRYKA I ZAPYTAJ BEZPŁATNIE O SWOJE ODSZKODOWANIE
732-732-566

GDZIE JEST TWÓJ NOWY KANAŁ NA YOUTUBE?
Mój nowy kanał – Trzecia Perspektywa Świadomości
https://www.youtube.com/channel/UCc8C8ZRrYVAu-nmDM0Xir9Q

Zdro!
Naczelny Bezczelny Nosacz wśród Januszy (*¿*)
Kamil z Auto-Bachus 🙂

AUTO-BACHUS
Elektryka, elektronika, tuning, chip-tuning, DPF FAP EGR modyfikacje sterowników, naprawa i serwis klimatyzacji, instalacje lpg, układy wydechowe, mechanika, wulkanizacja.
Józefów koło Otwocka 05-410 Sobieskiego 12
Telefon : 515-33-28-48

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “Gdy zamkną Ci tor, stadion, zabiorą dowód a jesteś głodny latania bokiem – DRIFT TRIKE

 1. Nie dziwię się że somsiad ma Ciebie dosyć 😉,jak nie ciągłe przygazówki na podwórku to na ulicy kosiarką jeździcie 😂 . Co ja mówię , sam bym polatał takim wehikułem 🚴🚴🚴

 2. Paniusi w pipce się przewróciło😅 środek dnia a ta "dziecko śpi", cisza nocna jest od 22. Kur.. zaraz wysrać się nie będzie można bo "bombelek śpi". Okna w domu z kartonu ma czy jak…?Ten naród od tych "poprawności" już dawno zszedł na psy😆😅

 3. Panie pal tę kosiarkę 😆 pruuututuututuu 😆 ale zajebista zabawka, dupa sama tańczy hahah 👍
  Ale kurw… co za czasy – w dzień nie możesz pojeździć po ulicy, bo się pruje baba, że dziecko, śpi… cisza nocna jest od 22!
  Na torze nie, na stadionie nie, na ulicy nie – to do ch*ja gdzie?! Może przed tv na konsoli.
  Pozdro Pany

 4. Coraz bardziej motoryzacyjne czasy, a coraz więcej ludzi, którzy się do wszystkiego srają…
  Jak tu się rozwijać motoryzacyjnie i czerpać przyjemność z tego

Dodaj komentarz

Zadzwoń!