Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Gniazdo 12V w Przyczepie Kempingowej + Nowa Linka i Działający Moover (Vlog #101)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Strona: http://kikiswiat.pl/
Patronite: https://patronite.pl/kikiswiat
Facebook: https://www.facebook.com/kiki.swiat
Instagram: kikiswiat

Opis dla wyszukiwarek:
W tym vlogu pokazuję, w którym miejscu zamontowałem rozdzielacz gniazda zapalniczki.

W angielskiej przyczepie kempingowej nie ma polskiego gniazda zapalniczki, dlatego trzeba zamontować je sobie samodzielnie.

Kupiłem również nową linkę zabezpieczającą, którą zaczepia się o hak samochodu. Poprzednią zgubiłem na dziurach, ponieważ nie zagiąłem haczyka kombinerkami.

Rozwiązałem również problem niedziałającego napędu (moovera) w przyczepie kempingowej. Okazało się, że akumulator żelowy był ładowany zbyt małym napięciem. W ten sposób zawsze było w nim około 8V, a napęd potrzebuję 12V. Problem rozwiązał stary prostownik, bez procesora.

Na koniec ślę podziękowania dla Pana Jana ze Złotego Stoku za miłą niespodziankę. Dostaliśmy bilet podarunkowy dla 5ciu osób do kopalni złota w Złotym Stoku. A także do Sztolni Ochrowa i Osady Górniczej. BARDZO DZIĘKUJEMY 🙂

Z tego odcinka dowiecie się również co z kurczakami, które kiedyś kupiliśmy.

Miłego oglądania – Kamil

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

Zadzwoń!