Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Golf 5 V naprawa zamka centralnego

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

37 thoughts on “Golf 5 V naprawa zamka centralnego

  1. Czy w Polo 9N (2004) jest taki sam mechanizm ? Mam problem ze stroną pasażera, nie chce się otwierać, tak jakby nie miał siły zwolnić rygla (słychać że próbuje) czasem uderzenie w boczek pomaga 🙂

  2. Super filmik kiedyś rozbierałem taki zamek i nie doszedłem fo tego że przyczyną był silniczek.. Wczoraj natomiast musiałem rozwalić cały zamek, ponieważ z pilota zaryglował na amen i już nie otworzył drzwi niestety nie ma możliwości później ręcznie go otworzyć, ponieważ jak z pilota rygluje to ręcznie nie da rady otworzyć takie zabezpieczenie przed złodziejami.. Więc proponuję komuś jak się to zaczyna to od razu rozebrać niż później jak w moim przypadku przy zamkniętych drzwiach zwalać tapicerkę i rozwalać zamek od środka..
    Pozdrawiam

  3. kupiłem zamiennik NOWY około 90zł i przy niskim napięciu a zazwyczaj u mnie w aucie jest 12v zamienik nie ma siły otwierać dopiero jak dostanie 14v to działa normlanie. czasami lepiej kupić ze szortów i reanimować oryginał

  4. A u mnie po naprawie jak w filmie zamek ma działanie odwrotne czyli zamyka jak otwieram samochód i otwiera jak zamykam o co biega ktoś coś wie? Może silnik złożyłem inaczej ?

  5. dwa zamki wymieniłem ale wcześniej je rozebrałem i próbowałem naprawić bo podobno styki lutowania na płytce w środku zamka puszczają co warto przelutować jak już jest rozebrany. Ale nie wpadłem na to że silniczek trzeba przeczyścic bo jest jakby hermetycznie zamknięty a tu jednak to jest słabym ogniwem….brawo gratulacje.

  6. Dzięki Wielkie Bardzo Dziękuje. Właśnie to robie naprawiam. Nie wiedziałem co może być przyczyną? A tu właśnie silniczek. Oczyściłem wypucowalem i LUX DZIAŁA. Żyj Chłopie 1000 lat. Dziękuje Pozdrawiam

  7. U mnie w drzwiach od kierowcy zamyka lecz nie otwiera.Choć czasemi zadziała prawidłowo. Natomiast za kierowcą wogóle przestał się odzywać. Również dziekuję za poradę. Wczesniej nie mogłem nic znaleźć.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!