Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

ile pali elektryczne BMW i3

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

38 thoughts on “ile pali elektryczne BMW i3

  1. Paliwo pewnie do podgrzewania ale to nic. Samochody elektryczne osobowe zużywają około 18 KW na 100 km. Małe BMW 15kw. W CEPIK mamy około 19 000 000 aktywnych rejestrów samochodów. Każdy niech przejedzie dziennie 10 km. Mamy 190 000 000 km. Dzielimy przez 100 mamy 1 900 000 mnożymy przez 18 KW daje nam 34 200 000 KW czyli 34.2 GW. Przy 15 wychodzi mniej ale i tak to gigantyczne moce. Jak się mylę poprawcie. A gdzie dostawczaki autobusy o ciężarowych nie wspomnę. Musimy jeszcze dostawić z 3 razy tyle elektrowni. Lub z 19 milionów osobówek zrobić może z 500 tys i mamy poziom samochodów z lat 50 PRL.

  2. Ten samochód według polskiego prawa nie jest "elektryczny", tylko jest hybrydą ładowalną, więc nie siej pan szumu informacyjnego. W szczególności, że ostatnio pan żeś opowiadał w przypadku modelu i8, że nie jest to samochód elektryczny, tylko hybrydowy. Według polskiego prawa każdy samochód który na silnik spalinowy oraz silnik elektryczny wraz z akumulatorem trakcyjnym jest hybrydą. A przekłada się to na fakt, że hybryda nie dostanie zielonych tablic a samochód w pełni elektryczny dostanie. Poza tym proszę nie siać kocopołów, że skoro zbiornik paliwa w tym modelu i3REX jest bardzo mały, to musi znaczyć że spalanie jest bardzo małe, a znaczy to jedynie tyle, że producent zaprojektował to z myślą o jeździe głównie z energii elektrycznej, s silnik spalinowy ma być tylko "planem B". Natomiast w momencie gdy ten samochód porusza się wyłącznie za pomocą silnika spalinowego, to spalanie jest dość wysokie jak na taki mały samochód, bo wynosi minimum 6l/100km (oficjalne dane to zasięg 154km na zbiorniku 9-litrowym), a w praktyce nawet do 10l benzyny/100km.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!