Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Instalacja tempomatu Citroen C8, Peugeot 807, 207,407, Lancia Phedra, Fiat Ulysse,

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dziś krótka instrukcja jak zamontować tempomat w swoim samochodzie.
Wystarczy kupić manetkę włożyć gdzie trzeba i powinno działać. Zobaczcie sami 🙂

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

12 thoughts on “Instalacja tempomatu Citroen C8, Peugeot 807, 207,407, Lancia Phedra, Fiat Ulysse,

  1. Super porada.Dziękuję bardzo.U mnie działa bez problemu.Prędkości zadanej nie pokazuje,ale w trasie super.Ostatnio pokonaliśmy razem ponad 1000km w dzień.Komfort.Jeszcze raz dziękuję,oby więcej takich porad

  2. CO oznacza "dałem tam prąd". Jakiś czas temu zakupiłem ten samochód, kilka dni temu próbowałem uruchomić tempomat. Nie działa, mimo tego, że kontrolka się świeci. Co trzeba sprawdzić, zrobić, by działało? Oczywiście testowałem na 4 i 5 biegu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!