Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Iveco Stralis E5 i przegnity na wylot most napędowy ! Tym razem była to naprawa za pomocą kleju :)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

30 thoughts on “Iveco Stralis E5 i przegnity na wylot most napędowy ! Tym razem była to naprawa za pomocą kleju :)

  1. Iveco no właśnie Iveco to jakiś cud że ta marka w dalszym ciągu funkcjonuje. Auta tylko na ciepły klimat bo w zimie to nie ma szans. Za żadne pieniądze nie chciałbym być kierowcą Iveco. Pozdrawiam.

  2. Kompletnie nie znam się na tym ale oglądam do obiadu bo Panowie glosy jak lektorzy. Szczerze i prawdziwie. Natomiast idąc dalej jak zobaczyłem dwie dziurki po oczyszczeniu to chłopy jak dentyści 😀

  3. No tak to jest przy tych starych parchach, że czasem jedyne rozsądne wyjście to właśnie gównolit, bo inaczej jak ruszysz te truchło mocniej to posypie się pół auta.

  4. Jeździłem rużnistymi autami takimi jak ZIS 5, Dodge Studabekerem od Stara 20 ,21,25.28,200 , po Sana H27 któremu po iluś latach eksploatacji wlazły w zawieszenia przednie resorów "podwozie" było samonośne z takiej samej "wspaniałej stali " zbudowane jak Fiat 125p czy 126p czyli czyli stop żelaza z węglem , która szybko gniła już w chwili jak deszcz padał w Czechach czy w "miemcach "to już rdza robi chrum chrum , ale jak ta obudowa mostu jest zbudowana w tym 'Iveko" przecież takie gówno mogli wymyśleć tylko makaroniaże albo inne cygany nawet taki "star 'tylny most miał porządną budowę ten grat z tym "mostem " wygląda jak by miał co najmniej ponad 100 lat, choć nawet stu letnie maszyny maja trwalszą budowę i nie klejone są z jakiegoś gówna żelazopodobnego. Autobusem RTO706 do domu dojechałem ponad 300 km w tylnej osi na dwóch żabkach trzymające "bliżniaki" ,pozostałych 6 jakaś szoferska meda na parkingu mi ukradła . Także misiu nie ma co, coraz" trwalsze gówna" budują. wróce do tej Twojej naprawy to jak by był porządny samochód dekiel tylny odkręcić założyć nowy zalac olejem i do przodu albo … naczepe zostawić odjechać kawałek i w ciul to podpalić. No nie wiem jak klej do wszystkiego czyli…!!! do niczego. A co do oliwy/ mój ś.p. kolega szofer "anders" tak olej nazywał to zapewne pamięta Garibaldiego czy zapewne tow. "ducze"

Dodaj komentarz

Zadzwoń!