Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

JAK DIAGNOZOWAĆ DWUMASĘ ?

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689🚧Jeśli film ci się spodobał daj 👍 łapkę w górę i nie zapomnij o SUBSKRYPCJI naszego kanału 🚧

Film przedstawia w jaki sposób diagnozować uszkodzone koło dwu masowe (dwu masę ) .ZAPRASZAM WAS DO OGLĄDANIA !!

Social media:
Facebook:
https://www.facebook.com/PawlikAutoSerwis
Strona www:
http://pawlikserwis.pl/
Instagram:
PawlikAutoSerwis

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “JAK DIAGNOZOWAĆ DWUMASĘ ?

  1. Cześć,silnik ahf 1.9 tdi ,docisk rysował po skrzyni. Powodem zdjęcia skrzyni był kłopot z wbiciem biega i niepokojący pisk, dwumas lekki luz, raczej dobry co mogło być powodem tak bliskiego kontaktu docisku ze skrzynią??

  2. Witam, czy może hałasowac dwumasa która stoi dęba, nie rusza się nic na boki? Wyciągnąłem dwumase z vw t5, które głośno hałasowało z okolic sprzęgła, spodziewałem się że dwumasa się rozpadnie w rękach a tu zero luzu, aż ciężko było odkręcił śruby bo nie można było przekręcić kołem. Dodam że hałas ustawał po lekkim dodaniu gazu

  3. Super pomocny film, leci łapka w górę. Kupiłem używany dwumas do mondeo MK3, i tak jak przy Twojej sprawnej używce od passata, ładnie chodzi po osi, nie ma luzów bocznych jednak po mocniejszym ruchu da się ją jeszcze przekręcić o około centymetr po czym wraca na około pół centymetra. Może doradzisz czy jest sent montować bo przyznam że zależy mi na rozwiązaniu jak najtańszym a wydać parę stow na mechanika i mieć to samo co obecnie to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Pozdrawiam i leci subskrypcja

Dodaj komentarz

Zadzwoń!