Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak naprawić prostownik samochodowy? Cz.1 Prosta naprawa.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Witam w nowej serii odcinków na temat elektryki, drobnych napraw itd. Playlista jak ktoś nie zauważył nazywa się “Elektryka prąd nie tyka tylko z dala…” Akurat tak się zdarzyło, że na warsztat trafił prostownik kolegi Solid 20 Boost. Usterka niewielka, ale może komuś się to przyda. Jeśli tak zostaw lajka pod filmem.
#naprawić #prostownik #jak
Jak naprawić prostownik?
Prostownik samochodowy
Jak zrobić prostownik?
Rozbieranie prostownika
Demontaż prostownika
Elektryk
Prosta naprawa
Jak naprawić
Jak to jest zrobione

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: – naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “Jak naprawić prostownik samochodowy? Cz.1 Prosta naprawa.

  1. Mam podobny prostownik, lecz dziwne objawy daje napięcie, lecz prąd nie daje. Mostek sprawny. Nie wiem gdzie szukać problemu? Amperomierz uwalony czy przegrzane uzwojenie wtórne?

  2. Czesc, wiesz może co mogło się stać jak ktoś podłączył przypadkowo plus do minusa a minus do plusa, był leki dymek z prostownika, lecz nie przepalilo bezpiecznika ponieważ jakiś "fachowiec" Zastąpil go kablem miedzianym.
    Masz pomysł co mogło się stać? Teraz nie reaguje na właczenie.

  3. A wystarczy to przerobić na przekaźnik samochodowy aby to przekaźnik przełączał napięcie z 12 na 24 przekaźnik 30/40A typ zwierno -rozwierny a sam przełącznik podłączyć tak aby załączał albo wyłączał zasilanie cewki przekaźnika tak to już jest z dziadostwem wyprodukowanym w chinach.

    A napięcie na wyjściu na krokodylki może być za niskie z powodu hujowej jakości mostka gdyż mostek mostkowi gretza nie równy i potrafi powodować spadek napięcia nawet o 2 Volty

Dodaj komentarz

Zadzwoń!