Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

JAK NAPRAWIĆ PRZECIĘTY PRZEWÓD? ⚡ Nowa złączka WAGO 221 Inline do łączenia przelotowego + KONKURS 💚

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Odbierz bezpłatny zestaw Elektrobohatera z nową złączką #WAGO 221 Inline z dźwignią na stronie: http://bit.ly/elektrobohater

Sprawdź jakie inne nagrody można wygrać w tegorocznej edycji konkursu #TuSięDziejeHistoria

#Elektrobohater #szybkozłączka #InstalacjaElektryczna

——————————————————————————————
AKADEMIA ELEKTRYKA → Pobierz darmowy e-book
——————————————————————————————
⚠️ 10 zasad dobrego wykonania układu uziemiającego: http://akademiaelektryka.pl/uziemienia-ebook
——————————————————————————————

Znajdziesz nas również:
⚡ Instagram: https://instagram.com/elektrykapradnietyka
⚡ Grupa dyskusyjna: https://fb.com/groups/elektrykapradnietykagrupa
⚡ Praca/Zlecenia dla elektryków: https://fb.com/groups/elektryka.zlecenia
⚡ Facebook: https://www.fb.com/amperpl

—————————————————————————————–
Współpraca biznesowa: biuro@elektroonline.pl

UWAGA: PRACE ELEKTRYCZNE POWINIEN WYKONYWAĆ ELEKTRYK Z UPRAWNIENIAMI. FILM TYLKO DO CELÓW POKAZOWYCH. WYKONYWANIE PRAC SAMODZIELNIE, BEZ WYMAGANEJ WIEDZY I UPRAWNIEŃ ELEKTRYCZNYCH MOŻE DOPROWADZIĆ DO PORAŻENIA LUB ŚMIERCI!

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

35 thoughts on “JAK NAPRAWIĆ PRZECIĘTY PRZEWÓD? ⚡ Nowa złączka WAGO 221 Inline do łączenia przelotowego + KONKURS 💚

  1. Autor filmu podaje jak łączyć przewody w ścianie. Czy autor filmu nie wie jakie jakie przewód ma rodzaje izolacji. Przewód w ścianie można łączyć tylko za pomocą odpowiedniej mufy z odtworzeniem izolacji. Czegoś takiego jak autor filmu pokazuje nie chciałbym w swojej ścianie.

  2. Na sam widok takiego dziadostwa to elektrykowi STAREJ SZKOŁY się NÓŻ w kieszeni otwiera ! Mufę się szykuje lutuje żyły na owijkę plus wzmocnienie owija sznurkiem bawełnianym i zalewa masą kablową I na takie łączenie to ja mogę 200 lat gwarancji dać nawet jak by to w szambie czy kwasie pływało !

  3. Świetne połączenie piwo i prąd!!! Gratulacje dla Was. Swoją drogą super złączka, brakowało takiej w ofercie WAGO. Do tej pory trzeba było wyginać przewody. Pozdrawiam.

  4. Fajne rozwiązanie teraz tylko zalać żywicą i jest na lata. Swoją drogą takie złączki moim skromnym zdaniem to przerost formy nad teścią lepszym sposobem na naprawdę kabla jest poprostu dobre skręcenie i lutowanie, a gdy nie chcemy robić dużego bajzlu bo np. tylko jedna żyła jest draśnięta i nie ma sensu „ruszać” pozostałych polecam tulejki izolowane zaciskowe tylko markowe. Stosuje je już długi czas z powodzeniem. Przy poprawnym zaciśnięcie wytrzymują 27A. Przetestowane, sprawdzone, nieporównywalnie tańsze i szybsze w wykonaniu.

    Pozdrawiam

  5. Oj chyba do połączenia przeciętego przewodu pod tynkiem a zwłaszcza w amelinum 🙂 i robieniem 2 puszek i z zastosowaniem pasty wago Alu plus było by ciężko. Dorzuć coś na łączenia podtynkowe.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!