Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak odkręcić antenę w samochodzie – krok po kroku (uwaga na zamienniki)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Jak odkręcić antenę samochodową na przykładzie ford focus mk2.
Zanim kupicie zamiennik sprawdźcie jak wygląda oryginał – obejrzyj do końca dlaczego!

Słaby odbiór radia w samochodzie może być spowodowany problemem z anteną.
W tym filmiku zobaczyć jak odkręcić, wyczyścić lub wymienić antenę krok po kroku.
Czasem przyczyną może być problem z samym batem anteny, czasem z całą anteną, a nawet z kablem który biegnie do radia.
A może po prostu trzeba zamontować wzmacniacz sygnału do anteny samochodowej…

How to replace a car antenna
Как заменить автомобильную антенну
Як замінити антену автомобіля
So ersetzen Sie eine autoantenne
Jak vyměnit anténu automobilu

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

11 thoughts on “Jak odkręcić antenę w samochodzie – krok po kroku (uwaga na zamienniki)

  1. Wielkie dzięki za ten filmik. Właśnie skończyłem wymianę anteny w mojej Fieście 2007, w której poprzedni właściciel zamontował antenę na szpachlę (nie żartuję, poważnie, przykleił ją na szpachlę). Dzięki, że krok po kroku pokazałeś jak to się wykręca, wkręca itd. a także, że na koniec opisałeś różnicę w gniazdach montażowych anten. Bez tego pewnie kupiłbym nie to co trzeba i bujał się z tematem dłużej niż trzeba. Pozdrawiam!

  2. Co goscu gadasz ze ten model. Wystajacymi plastykami antena utrudnia montaz…. jak sie uszkodzi plastykowa nakladka na srube to jest bardzo dobra antena bo chroni antene od dachu inaczej bedzie slychac caly czas szumy w muzyce… jak srubka bedzie stykala sie z dachem….

  3. Mam dokładnie te same dwie rzeczy do zrobienia w aucie które pokazałes na filmikach – fotele i antena :]
    Dzięki zatem za wskazówki! Teraz pójdzie sprawniej jak wiem co i jak. Pozdr

Dodaj komentarz

Zadzwoń!