Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak podłączyć akumulator? Kolejność odpinania i podpinania biegunów klem. Jak to zrobić? Zobacz!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zobacz, jak prawidłowo odłączyć akumulator i podłączyć go na nowo do instalacji elektrycznej w samochodzie.

Film pochodzi z mojego drugiego kanału motoryzacyjnego “AUTOFAN – ZRÓB TO SAM”, do którego subskrypcji Ciebie zapraszam, jeżeli interesujesz się samochodami i naprawami typu ZRÓB TO SAM.
http://www.youtube.com/autofanzrobtosam

👊 SUBSKRYBUJ FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał “ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

#ForumWiedzy #Informacja #YouTube

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

34 thoughts on “Jak podłączyć akumulator? Kolejność odpinania i podpinania biegunów klem. Jak to zrobić? Zobacz!

  1. Podpięłam czerwony do czerwonego i jak zabierałam się za podpinanie czarnego do niebieskiego (minusa do minusa) to zaczęły iść iskry z tego miejsca z minusem :/ i dupa z podłączania :/ pierdzielony akumulator :/

  2. Jak masz stary samochód to jeden huj jak odpinasz ja miałem opelka jakiegoś cwel majstra i było 2kable na minusie i 4 na plusie zwarło mi akumulator przypaliło ten ołów na plusie i tylko tyle

  3. Czy nic sie nie stanie jak włoże akumulator bez śruby mocującej? Kupiłem nowy akumulator i stara śruba ni jak nie pasuje do nowego aku poza tym mam bardzo chujowe dojście.

  4. Panie Bogdanie dziękuję za kolejny pomocny film. Proszę mi tylko doradzić bo kupiłem Daewoo Lanosa niestety oszukano mnie i muszę mnóstwo rzeczy naprawiać/poprawiać. Czy jak cały dzień pali mi się kontrolka otwartych drzwi to to może się szybciej rozładować akumulator czy lepiej odczepiać klemy? Pozdrawiam!

  5. Panie 🙂 Bogdanie:) pana filmy są po prostu profesjonalne 🙂 . Sposób jaki pan tłumaczy ,
    każdy zrozumie o co chodzi , nie trzeba być wielkim znawcą mechaniki , żeby naprawić swój samochód . Wystarczy obejrzeć pana film i wiadomo o co chodzi Posiadam astre , ten sam model co pan , tylko rocznik 2001 bez problemu , potrafię sobie wymienić części w samochodzie dzięki Panu filmom 🙂 🙂 oby tak dalej 🙂 🙂

  6. Niby oczywiste a jednak nie dla wszystkich.Mam propozycję otworzenia kanału z poradami np."porady auto-moto dla blondynek".Ile nieszczęść możnaby uniknąć, a i niewiasty byłyby kontente,łapek w górę nie żałując.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!