Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak robiłem INSTALACJĘ ELEKTRYCZNĄ w URSUSIE C-4011

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Dziś wrzucam Wam film, do którego materiały nagrałem kilka miesięcy temu, ale zawsze brakowało czasu, żeby go poskładać, a dodatkowo chciałem dograć jeszcze co nieco. Jednak żeby nie czekać w nieskończoność postanowiłem wrzucić to co mam, a przy kolejnych instalacjach pokażę to, co tutaj pominąłem.
Jeśli macie jakieś pytania – piszcie proszę w komentarzach to postaramy się w kolejnej części odpowiedzieć.

Koszulki na przewody kupujemy tutaj: https://www.facebook.com/Maria-Awaria-167233436756293/

Schematy i inne wskazówki na portalu: http://retrotraktor.pl/category/artykuly/porady-i-wskazowki/
Rabat 10% w Agro-Bisie – kod: retro https://hurtowniarolnicza.pl/

Zrzutka na rozwój kanału: https://zrzutka.pl/j7dtkh

Zapraszamy również na nasz portal http://retrotraktor.pl
Forum RetroTRAKTOR: http://forum.retrotraktor.pl
Facebook: https://www.facebook.com/retrotraktor
Klub RetroTRAKTOR: https://www.facebook.com/klubretrotraktor
https://www.facebook.com/zetor25

#instalacjaelektryczna #ursusc4011 #retrotraktor

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

41 thoughts on “Jak robiłem INSTALACJĘ ELEKTRYCZNĄ w URSUSIE C-4011

 1. O ile podejście do elektryki dobre to w życiu miedzianych przewodów nie lutował bym kwasem !!!
  Użycie kwasu do miedzianych przewodów to pewne kłopoty już po roku, nigdy nie wymyjesz pozostałości kwasu z lutowanego przewodu. Izolacja działa jak kapilara i wciąga kwas nawet i 20 cm w głąb.
  Do lutowania miedzianych przewodów tylko i wyłącznie kalafonia ( najtańszy topnik ) lub jakiś inny topnik, pasta ale bez kwasowa.
  Inaczej kwas strawi miedź. Rada od elektronika z kilku dziewięcioletnim stażem.
  Moim zdaniem 1,5 mm/2 to za mało jak na do lamp przednich, nie wziąłeś pod uwagę oo do żarówek w reflektorach są dostępne ceramiczne kostki z prostym i kątowym wyprowadzeniem przewodów.
  Trzymają bardzo dobrze i nie pękają jak ten bakelitowy badziew.
  Replika może zawierać do 20% rzeczy nie z epoki.

 2. Witam, zrobilem remont generalny w swojej c360 szlif walu szlif korbowodow nowe tuleje nowe tloki nowe glowice po zlozeniu wszystkiego cisnienie oleju wynosi 2 atmosfery na zimnym i po rozgrzaniu spada pompa olejowa wymieniana 3miesiace temu jaka moze byc przyczyna takiego malego cisnienia?

 3. Witam. Czy zna/ma ktoś jakis namiar na firmę produkująca przewody do branży motoryzacyjnej która wykona przewodu z kolorystyką na wzór org ?
  Np.
  Biały z czerwonym paskiem
  Czerwony z białym paskiem
  Biało czerwony dzielony poprzecznie (jak słupki w Warszawie ;D)
  Zielony z czerwonym
  Itp itd
  😉
  Byłbym wdzięczny za jakieś informacje. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie Pana Franka 🍻

 4. Ja koszulki kupuje termokurczliwe dwa numery większe, po obkurczeniu są luźne na przewodach fajnie to wygląda.Przewody wyciagam z aut w automarkecie, przewody samochodowe są cienkie w izolacji można fajnie rozbudować taką instalacje.Masy lamp zawsze szlifuje do gołej blachy i zabezpieczam epoksydem, nigdy nie mam z masą problemów.

 5. Dobra robota, zrobienie instalacji do C-4011 to nic skomplikowanego jeśli ma się coś nie coś wiedzy o elektryce itp. tym bardziej że niema instalacji gotowych do kupienia typowo do C-4011. Można kupić instalację od C-360 ale to i tak trzeba by przerabiać kilka rzeczy. Pozdrawiam 😉

 6. Dobra robót Pawle👍😀 Niedawno robiłem remont przyczepy i robiąc światła też poprawiłem fabrykę i dołożyłem przewód masowy do lamp i teraz światła świecą jak należy 🙂
  Pozdrawiam.

 7. Nie ma typowych instalacji do takich zabytkowych traktorów z ważnymi detalami . Np jak na filmie o c 328 gdzie nie ma kierunkowskazów w tylnej lampie zespolonej. Bardzo ważna jest długość żeby zachować estetykę wykonania i miejsce mocowania jak w oryginale. Mam po dziadku książkę od c 4011 jeszcze w tej czerwonej okładce to w niej znalazłem w katalogu kabina kierowcy jest dokładnie wyszczególnione długość przewodu końcówki jakie ,ile sztuk koszulka ,grubość .

 8. Czy Pan Franciszek żeby dostać się do lekarza, szpitala musiał się zaszczepić?….wiadomo na co…czy też nie musiał? Płacę składki zdrowotne ….może to nie ma sensu płacić ,raczej żądać zwrotu…pytanie jak to zrobić! Pozdrawiam Pana Franka ❤️👍

 9. U mnie chłopy się wk……ły i żarówki w lampach z przodu lutują! Ciągle światła ,, uciekały,, migały, żyły swoim życiem! Teraz jest spokój tyle że jak żarówka padnie to jest więcej roboty ale to rzadko się zdarza. Materiały kiepskie…….!

 10. 👍 Jest trochę zabawy ale można zrobić jak się chce i ta masa dodatkowa to daje pewność, że będzie świeciło. Ja kostki robię w szczelnych puszkach i dławiki kablowe. Super robota.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!