Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak samodzielnie wykonać przewody rozruchowe 1000A, Diesel, TIR, BUS

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Kto obejrzał niech nie zapomni o subie, łapce, komentarz też mile widziany.
Awaryjne uruchomienie samochodu w zimie – UTRAI 22Ah 12V – zamiast przewodów rozruchowych https://youtu.be/5crSmuIFz0s
Przewody rozruchowe kupione w sklepie: https://youtu.be/lk-V3ZIMVDE
Miernik cęgowy kupicie tutaj: https://ban.ggood.vip/RI4Z
Zimę w tym roku mamy ciepłą, akumulatory dobrze sobie radzą.
Ale jak przyjdą duże mrozy to najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie przewodów rozruchowych którymi z pomocą drugiego akumulatora uruchomimy każde auto. Koszt wykonania takich kabli to około 120 -150 zł.
Miernik cęgowy:
Link do sklepu: https://ban.ggood.vip/RI4Z
https://www.youtube.com/watch?v=Mb8v_BMPSRc
Instrukcja obsługi miernika: https://www.youtube.com/watch?v=btiKq-KAdDI
#electric
#car
#power

source Usługi dla branży Elektryka i elektronika samochodowa Doświadczeni kierowcy są do Państwa dyspozycji w zakresie transportu w warszawskim Wawrze. Skontaktuj się z nami. Zadbaj o swój samochód u fachowców. Najwyższe standardy wiarygodności i uczciwości. Natychmiastowe działanie. Mistrzowscy majsterkowicze Nowoczesne maszyny. Usługi obejmują przeglądy gwarancyjne, mechanikę samochodową oraz warsztat oferujący naprawy w zakresie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej. Mechanik samochodowy z Warszawy.

Rozwiązywanie problemów i naprawa podzespołów elektronicznych w pojazdach. W Warszawie możemy naprawić lub przebudować instalację elektryczną Twojego pojazdu. Serwis Elektroniki, firma oferująca usługi związane z motoryzacją, zajmuje się elektryką i elektroniką pojazdów. Najlepszy elektryk samochodowy w Twoim regionie. Montaż i naprawa infrastruktury elektrycznej. Warszawski elektryk samochodowy z kilkuletnim stażem w branży.

Automotive E&E services Warszawa Wawer posiada doświadczonych szoferów. Dowiadywać się. Specjalizuj się w swoim samochodzie. Najwyższa uczciwość i rzetelność. Natychmiastowy. Modernizacja rzemieślników. Dostępne są przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa oraz warsztat oferujący usługi mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. warszawski mechanik.

Naprawa elektroniki samochodowej. Możemy przywrócić instalację elektryczną Twojego samochodu w Warszawie. Serwis Elektroniki specjalizuje się w elektrotechnice i elektronice samochodowej. Lokalny elektryk samochodowy. Naprawa infrastruktury elektrycznej. Weteran warszawskiego elektryka samochodowego.

Nasi warszawscy elektrycy samochodowi są mobilni. Automotive Service Center, Serwis samochodowy na miejscu, Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. Warszawa diagnostyka i naprawy elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej. Fachowa naprawa samochodów, obejmująca elementy mechaniczne, elektryczne i techniczne. Warszawa, Polska mechanik samochodowy.

Tylko elektrycy samochodowi w Warszawie. Złożone instancje są akceptowane. Nasz warsztat samochodowy posiada zaawansowany sprzęt diagnostyczny.

Nasi warszawscy mechanicy samochodowi oferują mobilne usługi naprawy elektryki samochodowej. Automotive Service Center, Auto Naprawa na miejscu (lub „Mobile Auto Service”), Mechanik lub Elektryk w określonej lokalizacji. W Warszawie świadczymy usługi z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej, w tym diagnostykę i naprawy. Warsztat oferujący fachową obsługę samochodów, w tym naprawę i konserwację elementów mechanicznych, układów elektrycznych oraz gadżetów technologicznych. Dostępny mechanik samochodowy w Warszawie.

Jesteśmy jedynymi elektrykami samochodowymi w Warszawie. Przyjmujemy skomplikowane przypadki. Nasz warsztat samochodowy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych.

Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

24 thoughts on “Jak samodzielnie wykonać przewody rozruchowe 1000A, Diesel, TIR, BUS

  1. Kable samochodowe z marketu, mają problem z tym, że żyłki śniedzieją i przestają przewodzić, więc odrazu po zakupie zlutowałem połączenie pomiędzy kablem a krokodylkami, aby nie było potem kłopotów . Spokojnie dają radę ważne też aby nie wilgotniały, i nie śniedziały w aucie, wożę w kole zapasowym w bagażniku.

  2. te szczęki tych krokodylków są do chwytania stołu spawalniczego a nie akumulatora – ślizgają się po tych bolcach i bardzo niepewny kontakt. Bałbym się że przy wibracjach silnika taki odpadnie i gdzieś szkód narobi. Dobrze było by nawet i pilnikiem zaokrąglić miedziany element stykowy zacisków by było pewniej – co sam autor filmu zauważył po części praktycznej.

  3. Jak podajesz jakieś. Dane to podaj dowód np paragony części zakupionych bo To co to co przedstawiłeś to jest klamstwo myślisz że chińczyk nie umie nic zrobić kabli robi to dobrze i lepsze niż byś był w stanie zrobić. Jak zapłacisz to kupisz to czego potrzebujesz a jak chcesz kupić aluminium to kupujesz aluminium

  4. Ja tam się nie znam proszę Pana, Ale podobno na tira lepiej zastosować kabel 50mm kwadrat ,tak czytałam może to nieprawda 😆ps.dobry pomysł z tymi kablami, nie tam jakieś gotowce ze sklepu niewiadomego pochodzenia👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!